Bahçe şemsiyeleri - Teraslar için güneş şemsiyeleri

Sabırsızlıkla beklenen yaz mevsiminin en güzel yanı terasta sıcak güneş ışınlarının tadını çıkarmaktır. Fakat uzun süre maruz kalındığında parlak güneş ışığı hem can sıkıcı hem de cilt için zararlı olacaktır. Bu sorunu hem gölge hem de koruma sağlayan bahçe şemsiyeleri ile düzeltebilirsiniz. Dış mekan oturma alanınız için kare, dikdörtgen ya da yuvarlak bir bahçe şemsiyesi modeli tercih edebilirsiniz. Farklı pek çok tasarımı Tchibo online mağazada bulabilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Esnek el ayarlı balkon şemsiyeleri

Bahçe şemsiyeleri, bir şemsiyelik, bir direk ve tenteden, yani çatıdan oluşur. Yüksek kaliteli modeller, güneş ışınlarına kolayca hizalanabilmeleri için dönen ve eğilen bir mekanizmaya sahiptir. Bazı şemsiyelerin yüksekliği de ayarlanabilir. Daha küçük bahçe şemsiyeleri, bir şemsiye gibi yukarı itilip yerlerine oturtularak açılabilir. Şemsiye çok büyükse, genellikle bir kolu vardır. Balkon şemsiyesi için az yeriniz varsa duvara asılı bir model çok uygundur.
Rüzgara dayanıklı sarsılmaz bahçe şemsiyeleri

Rüzgara dayanıklı sarsılmaz bahçe şemsiyeleri

Bahçe şemsiyeleri sabit olmalı ve rüzgar estiğinde devrilmemelidir. Bu nedenle, mümkün olduğunca ağır bir şemsiye altlığına sahip olmak önemlidir. Şemsiye altlıklarında beton ya da taş gibi materyalleri tercih etmelisiniz. Plastik şemsiye altlıklarını su ya da kumla doldurarak şemsiyenizi sabit tutabilirsiniz. Direklerinizde ise kişisel zevkiniz ve stiliniz önemlidir, doğal ve şık bir görünüm için ahşap, modern ve klasik bir hava içinse alüminyum kullanabilirsiniz. Tchibo üzerinden dilediğiniz tasarım ve malzemeye sahip şemsiyeleri sipariş verebilirsiniz.
Koruyucu tente tasarımlarında kalite ve tasarım

Koruyucu tente tasarımlarında kalite ve tasarım

Bahçe şemsiyesi tentesinde ise iki temel özelliğe dikkat edilmesi gerekiyor. Ultraviyole korumasına sahip olması ve suya dayanıklılığı. Bahçe şemsiyesi modellerinin üzerinde bulunan “UPF 50+” notu optimum güneş koruması anlamına gelir. Tente malzemesi seçiminde ise daha özgür olabilirsiniz. Pamuk, keten ve akrilik gibi pek çok materyal arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bahçe şemsiyeleri modellerinde ise sınır yoktur, her tarzı bulabilirsiniz. Yalın bir stilde krem rengi şık, kare bir tasarım, parlak turuncu bir gölgelik ya da Hawaii desenli yuvarlak bir model… Seçim sizin.

TCM kalitesinde bahçe şemsiyeleri

Alacağınız bahçe şemsiyelerinin tüm gereksinimleri karşılaması için kaliteli olması yeterlidir. Tchibo’dan alacağınız bahçe şemsiyelerinde bu garanti edilmiştir. Ham maddelerimiz ve tedarikçilerimiz özenle seçildiği, üretim sırasında her adımda kaliteli işçilik kullanıldığı için ürünlerimiz düzenli kalite kontrollerden tam puanla geçiyor. Bu şekilde üzerinde TCM damgası bulunan onaylı ürünler satışa sunuluyor. “Tchibo Certified Merchandise” anlamına gelen bu damga dayanıklılık ve kalite için verdiğimiz sözdür.
TCM kalitesinde bahçe şemsiyeleri