Solar Bahçe Aydınlatması: Çevre Dostu ve Sürdürülebilir Enerji

Güneşin çevre dostu gücünü kullanarak akşamları bahçenizin akşamları daha hoş bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir, barbekü ve mangal sırasında bahçe göletiniz ile terasınızı aydınlık bir mekana dönüştürebilirsiniz. Bunun için Tchibo online mağazasından solar bahçe aydınlatması sipariş edebilirsiniz. Solar aydınlatmalarda lambalar, fotovoltaik prensibine göre oldukça basit bir şekilde çalışır. Gün boyunca güneş ışığını depolar ve hava karardıktan sonra etrafı aydınlatırlar. Bu sayede sürdürülebilir enerji yapısıyla çevre dostu özelliklerini korumuş olurlar.

Güneşin Işığını Akşama Saklayın

Solar aydınlatmaların elektriğe bağlanmasına gerek yoktur. Solar aydınlatma, güç kablosu yerine pile ve güneş paneline sahiptir. Böylelikle gün boyunca güneşten gelen ışığı elektrik enerjisine dönüştürür ve pil içerisinde depolar. Gün batımından sonra depolanan enerji, aydınlatıcıya yönlendirilir. Bu yönlendirme, solar bahçe aydınlatma cihazını depolama modundan ışık moduna geçiren otomatik bir gece sensörü aracılığıyla yapılır. Pili şarj etmek için güneşli bir gün yeterlidir. Güneşli bir gün sonrasında bahçe lambası, sekiz ile on saat arasında etrafına hoş bir aydınlatma sağlar.
Çok Yönlü Solar Bazlı LED Aydınlatma

Çok Yönlü Solar Bazlı LED Aydınlatma

Aydınlatıcı LED'e sahip solar bahçe aydınlatmaları, popüler aydınlatma modellerindendir. Bunun için klasik beyaz LED lambaların yanı sıra, renkli aydınlatmalar için çok iyi tasarlanmış solar LED değiştiricileri de tercih edebilirsiniz. Böylelikle bahçenizde akşamları hoş bir aydınlatma oluşturabilir, dilerseniz de LED lambalarını yerde, duvar lambası olarak duvarda veya balkonun üzerine bir dizi ışık şeklinde monte edip kullanabilirsiniz. Ayrıca ağaçlara asacağınız rengarenk lambalarla da bahçenizin geceleri çok güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.
Kazıklı veya Zarif Tasarımlı Paslanmaz Çelik Top Lambalar

Kazıklı veya Zarif Tasarımlı Paslanmaz Çelik Top Lambalar

Tchibo online mağazada birçok farklı tasarımda bahçe aydınlatması bulabilirsiniz. Modern, eğlenceli veya rustik; hangi modeli tercih edeceğiniz tamamen kişisel zevkinize bağlıdır. Örneğin, çiçek tarhında küreli solar bahçe aydınlatması, tam bir görüntü şöleni sağlarken; küçük figürlere sahip zemin kazıkları da çiçek tarhları veya çimenler üzerinde harika bir görüntü oluşturur. Kişisel zevkiniz klasik ve sade ise paslanmaz çelik solar bahçe aydınlatmalarını tercih edebilirsiniz. Bunun için online mağazamıza göz gezdirerek en beğendiğiniz bahçe aydınlatma ürünlerini uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

TCM Kalitesine Sahip Solar Lambalar Tchibo’da!

Tüm Tchibo ürünleri gibi, solar bahçe aydınlatma ürünlerimiz de TCM damgasına sahiptir. TCM; garanti ettiğimiz kaliteyi temsil edip hammadde seçiminden üretime ve satışa kadar en yüksek standartlara olan uygunluğu karşılamaktadır. Böylelikle, size uzun süre keyif verecek bir bahçe aydınlatmasına sahip olacağınızı garanti ediyoruz.
TCM Kalitesine Sahip Solar Lambalar Tchibo’da!