Hem Şık Hem Konforlu Koltuk Takımları

Yorucu bir günün ardından ayaklarınızı uzatmak, güzel bir kitap okumak ya da en sevdiğiniz TV programını izlemek gibisi yoktur! Hele bir de stresten muzdarip bir kişiyseniz… Bu konforu sağlamak konusundaysa koltuk takımlarının yerini hiçbir şey tutamaz. Yumuşak oturma yüzleri ve sırt minderleri, adeta rahatlığın simgesidir. En sevdiğiniz inziva alanının salonunuzdaki berjer ya da küçük bir kanepeden oluşması ise yalnızca sizin zevklerinize bağlıdır. Bunlar ve benzeri farklı koltuk takımları ve berjer modellerini Tchibo’da bulabilir, birbirinden şık ve kullanışlı mobilyaların evinize hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Evinizin Kalbi: Koltuk Takımları

Kanepe seçimi, evinizdeki konforunuz için çok önemlidir. Klasik koltuk takımları ya da iki veya üç kişilik kanepeler, uygun bir berjer ile birleştiğinde evinizin hem havasını değiştirir hem de konforunuzu artırır. Koltuk takımı, çekyat, josefin koltuk veya geniş köşe takımı gibi seçenekler farklı zevklere ve tercihlere hitap eder. Tchibo’nun geniş ürün gamı sayesinde siz de evinizin büyüklüğüne ve zevklerinize göre XXL kanepelerden tekli berjerlere, çift kişilik kanepelerden kompakt koltuk takımlarına kadar pek çok farklı mobilya arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
Yaşam Tarzınıza Uygun Tasarımlar

Yaşam Tarzınıza Uygun Tasarımlar

Döşemeli kanepeler, berjerler veya taburelerin hepsi, dayanıklı ve bakımı kolay olan farklı malzemelerden üretilmiştir. Hiç kimse değerli zamanını koltuk takımlarının zahmetli temizliğiyle harcamak istemez. Zevklerinize uygun olarak deriden yapılmış şık tasarım mobilyaları veya dayanıklılık ve işlevselliğin ön planda olduğu modelleri seçebilirsiniz. Birçok koltuk takımı modelinde sıvıların yüzeyden kolayca akmasını sağlayan özel bir leke koruması da bulunur. Ayrıca oturma odası mobilyalarınızın çok yönlü olmasını istiyorsanız gizli depolama alanları sunan katlanır kanepeleri de tercih edebilirsiniz.
Tercihinize Göre Sert veya Yumuşak Koltuk Döşemesi

Tercihinize Göre Sert veya Yumuşak Koltuk Döşemesi

Koltuk takımlarına gömülmek isteyenlerdenseniz yumuşak sünger dolgular iyi bir seçimdir. Yaylı modeller ise daha serttir. Bu modeller genellikle çekyat ve divanlar için uygundur. Sürekli yay sistemlerine sahip yatak ızgarası ise en iyi yatış konforunu sunar. Aynı zamanda otururken sırtınızı düz tutmak isterseniz yaylı döşemeye sahip koltuk takımı modelleri arasından da tercih yapabilirsiniz. En uygun pozisyon için koltuk derinliğine de dikkat etmek gerekir. Sağlıklı bir duruş için yaklaşık 55 cm derinliğe sahip bir koltukta dik şekilde oturmak tavsiye edilir.

Koltuklarınızı Tanıyın!

Koltuk takımı satın alırken aşina olmadığınız bazı teknik terimlerle karşılaşabilirsiniz. Örneğin bir kumaşın 25.000 aşınma direncine sahip olduğunun belirtilmesi, bu kumaşın bir test ile belirlenebilen en yüksek dirence sahip olduğunu gösterir. Bu değer ne kadar yüksekse kumaşınızın direnci o kadar artacaktır. Aşınma direnci, koltuk kumaşlarının temizliği açısından da önemlidir. Yüksek dirence sahip bir kumaş, sertçe yapılan ovalamalarda dahi yıpranmaz. Işık haslığı değeri, koltuk takımlarınızın ultraviyole ışınlarına karşı hassasiyetini gösterir. Aynı şekilde sürtünme haslığı ise ürünlerin aşınmaya karşı direnç seviyesini ifade eder.
Siz de en uygun koltuk takımı fiyatları ile sunulan Tchibo ürünlerine hemen şimdi göz atmaya başlayabilirsiniz.
Koltuklarınızı Tanıyın!