Spor Eldivenleri: Yaralanmalara ve Soğuğa Karşı Pratik Koruma

Bazı spor dallarında, sporcuların güvenliği ve rahatlığı için spor eldiveni kullanmaları gerekir. Ağırlık çalışan sporcular, eldiven kullanarak güvenli bir tutuş sağlar ve avuç içlerini korurlar. Dağ bisikletçileri, süngerli spor eldivenleriyle bilek ve kaslar üzerindeki baskıyı hafifletir. Futbolda kaleciler için kavrama özelliğine sahip eldivenler, olmazsa olmazlardan. Kış sporları meraklıları ise elleri sıcak tutan kayak veya snowboard eldivenlerini tercih edebilir. Tchibo online mağazasında, kadınlar ve erkekler için çeşitli spor eldivenleri bulabilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Her Mevsim Gerekli Bisiklet Eldivenleri

Bisikletçiler, her mevsim kullanabilecekleri bisiklet eldivenlerine ihtiyaç duyarlar. Bu eldivenler sayesinde ellerin terleyip kayma riski azalar ve bisikletçi, gidonları sıkıca kavrayabilir. Dağ bisikletini seviyorsanız, avuç içi süngerli ve özel ayak bileği korumalı eldivenleri kullanabilirsiniz. Parmaksız spor eldiveni modelleri, yaz için iyi bir tercihtir. Bu modeller, genellikle ince ve nefes alabilen polyesterden yapılırlar; file ekleri de uygun hava sirkülasyonunu sağlar. Kış mevsiminde ise bisiklet eldivenleri astarlı olmalıdır ve elleri sıcak tutmalıdır. Eğer akşam spor yapanlardansanız, karanlıkta parlayan modellere göz atabilirsiniz.

Erkekler ve Kadınlar İçin Antrenman Eldivenleri

Sıkı antrenman yapan sporcular, kuvvet etkisini azaltan özel eldivenlere ihtiyaç duyarlar. Kalecilere özel, genişletilmiş tutma yüzeye sahip ek koruyuculu spor eldivenleri tasarlanmıştır. Ağır ekipmanlarla ağırlık antrenmanı yapan erkekler ve kadınlar için ise antrenman eldivenleri önerilir. Bu eldivenler, pürüzlü deri veya sentetik malzemeden yapılmış kaymaz süngerli iç yüzeyleri sayesinde güvenli bir tutuş sağlar ve avuç içi basınç noktalarını korur.

Kayak ve Snowboard Eldivenleri Tchibo’da

Kayak, snowboard gibi kış sporları ile ilgileniyorsanız, bazı ekipman ve özel kıyafetlere ihtiyacınız olabilir. Sizi soğuktan ve düşmelerden koruyacak spor eldivenleri en gerekli ekipmanlardan biri. Poliamidden yapılmış, kalın astarlı modeller sizi soğuktan korur. Polyester veya softshell eldivenler ise serin havalar için idealdir. Spor eldivenlerinin iyi bir yalıtıma sahip olması ve ellerinizi rahat hissettirmesi önemlidir. Kayak eldivenlerinizi bir beden büyük seçmeniz tavsiye edilir. Her çeşit spor eldivenini, Tchibo'nun geniş ürün yelpazesinde bulacaksınız.

TCM Kalitesinde Spor Eldivenleri

Üstün kalite, ürünleri daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale getirir. Bunu sağlamak için Tchibo, özenle ve dikkatle yıllardır çalışıyor. Güvenilir tedarikçilerden kaliteli malzemeler temin ederek ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Tüm üretim süreci, yüksek kalite standartlarımızı sağlayan test laboratuvarlarımız tarafından düzenli olarak izlenmektedir. Ürünlerimiz, yalnızca gerekli tüm kriterlerin karşılanması durumunda TCM (“Tchibo Certified Merchandise") damgası alır. Uygun spor eldiveni fiyatlarıyla online mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.