Pratik Kullanımlı Spor Çantaları

Değerli eşyalarınızı, kıyafet ve havlunuzu saklamak için spor çantaları oldukça pratiktir. Bu kullanışlı çantaları, yalnızca sporda değil aynı zamanda ofiste veya dışarıda da kullanabilirsiniz. Tchibo sizlere çeşitli boy ve tasarımlarda, kadın ve erkek spor çantaları sunuyor. Stilinizi yansıtacak bu işlevsel çantaları online mağazamızdan kolayca sipariş edebilirsiniz.
Gri Tekerlekli Kayak Çantası
349,95TL
  • Kapüşonlu Sırt Çantası
Entegre başlık şaşırtıcı yağmura karşı korur
149,95TL
119,95TL
Hızlı Görünüm
-20 %
Kapüşonlu Sırt Çantası
Entegre başlık şaşırtıcı yağmura karşı korur
149,95TL
119,95TL
-9 %
Katlanabilen Sırt Çantası
109,95TL
99,95TL
Siyah Akıllı Telefon Için Spor Kol Bandı
Ekstra hafif, elastik malzeme
89,95TL
  • Su Geçirmez Çanta
Çeşitli nesnelerin su geçirmez saklanması
Su Geçirmez Çanta
Çeşitli nesnelerin su geçirmez saklanması
129,95TL
-10 %
Bel Çantası
99,95TL
89,95TL
2'si 1 Arada: Sırt ve Alışveriş Çantası
149,95TL
  • Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
129,95TL
2'si 1 Arada: Mini Paspas ve Islak Eşya Torbası
99,95TL
Katlanabilen Spor Çantası
129,95TL
Su Geçirmez 25 l Çanta
249,95TL
Akıllı Telefon İçin Spor Kol Bandı
89,95TL
Su Geçirmez 5 l Çanta
149,95TL

Doğru Spor Çantası Seçimi

Yeni bir spor çantası satın almak istiyorsanız, ihtiyacınız doğrultusunda doğru bir çanta seçimi önemlidir. Alacağınız çantanın genişliğinin, tüm eşyalarınız için yeterli olduğuna emin olun! Büyük spor çantası modelleri, değerli eşyalarınızın yanı sıra kıyafet, spor ekipmanı ve daha birçok malzemeyi koyabileceğiniz bölmelere sahiptir. Bu çantaların rahat taşınabilmesi için geniş bir omuz askısı vardır. Ayrıca, nefes alabilen malzemeden yapılmış, ayrı bir ayakkabı bölmesine sahip spor çantaları da çok tercih edilir. Küçük ve hafif spor çantaları ise çocuğunuzun beden eğitimi dersleri için uygundur. Hemen Tchibo spor çantası modellerine göz atabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Spor Çantası Modelleri

Günümüzde her zevke uygun farklı renk ve desende spor çantası modeli bulmak mümkün. Kadınlar ve erkekler için bir klasik olan siyah düz çantalar hâlâ en çok tercih edilenlerdendir. Modayı takip eden kadınlar, mint yeşili gibi trend olan, pastel tonlarda spor çantalarını tercih edebilir. Çiçek desenli veya renkli tasarıma sahip modeller de dikkat çekicidir. Erkek spor çantaları genellikle gri, kahverengi veya lacivert gibi daha koyu tonlarda ve daha büyük ebatlarda olurlar. Tchibo online mağazasını ziyaret ederek uygun fiyatlı spor çantaları bulabilirsiniz.

Spor Çantası Temizliği Nasıl Olmalı?

Spor çantanızı doğru temizleyerek uzun süreli kullanabilirsiniz. Çantanızı, su ve biraz deterjan kullanarak elinizde temizlemeniz yeterli! Yıkayıp durulamanın ardından çantanızı kurutma makinesi yerine açık havada kurutmanız daha iyi olacaktır. Nem ve rutubet oluşmaması adına çantanın açık havada iyice kuruduğuna emin olun. Spor çantasının güzel kokması için çantanızı lavanta, gül yaprakları veya nane ile doldurabilirsiniz. Her antrenmandan sonra spor çantanızı boşaltmanızı ve ağzını kapatmadan havalandırmanızı tavsiye ederiz.

Yüksek Kaliteli Ürünler Tchibo’da

Tchibo'dan spor çantası satın alırsanız, uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün seçmiş olursunuz. TCM damgamızla size kaliteyi garanti ediyoruz. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir. Yüksek kalite standartlarımızı karşılayan tedarikçilerimizi ve imalatçılarımızı büyük bir özenle seçiyoruz. Özel olarak tasarlanmış spor çantalarımızda sadece güvendiğimiz malzemeleri kullanıyoruz. Size daimi olarak yüksek kalite sunmak için test laboratuvarları ile yakın bir şekilde çalışıyor ve düzenli olarak kalite kontrolleri gerçekleştiriyoruz.