Hafif ve Fonksiyonel Bayan Spor Atletler

Jogging, bisiklete binme veya fitness eğitimi gibi aktiviteler, yaz sıcaklarında oldukça zorlayıcı olabilir. Hatta bu aktiviteler sırasında kısa kollu spor giysiler bile sizi sıcaklatabilir. Bayan spor atletler ise kolsuz kesimleri ve nefes alabilen malzemeleri sayesinde hava sirkülasyonunu artırır ve vücut ısısını optimum düzeyde tutar. Üstelik bu atletler, geniş bir hareket özgürlüğü sunmaları sayesinde zorlu egzersizler sırasında kumaşlarıyla sizi rahatsız etmez ve sürtünme yapmaz.
-14 %
2'si 1 Arada Spor Atlet
69,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Atlet
119,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Adet Organik Pamuklu Atlet, Koyu Kırmızı ve Gri
169,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Atlet
119,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
2'si 1 Arada Spor Büstiyeri ve Tişörtü
99,95TL
74,95TL
 
Seçenekler:
 
-44 %
Kırçıllı Yeşil DryActive Plus Spor Atlet
Geri dönüşümlü polyesterli
89,95TL
49,95TL
 
Seçenekler:
 
-30 %
Atlet
99,95TL
69,95TL
 
Seçenekler:
 
File Görünümlü Spor Atleti
69,95TL
 
Seçenekler:
 
2'si 1 Arada Spor Üstü
109,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Adet Organik Pamuklu Atlet
169,95TL
 
Seçenekler:
 

Crop Top, Atlet ve Farklı Kesim Şekilleri

Klasik spor atletleri, çok dar spagetti kayışlardan daha geniş modellere kadar değişen ince kayışlara sahipken, kadınlar için spor atletler omuzun yarısını kaplar. Bu ürünlerin uzunlukları ve yaka şekilleri ince belli klasik tişörtleri andırır. Farklı kesimlere sahip bayan spor atletler arasından dilerseniz göbek kısmına kadar uzanan crop spor atlet modellerini ya da kalçaları örtecek kadar uzunlukta olan uzun kadın atletlerini tercih edebilirsiniz.

Hangi Spor İçin Hangi Spor Atleti Alınmalı?

Atletlerin kullanıcılara sunduğu destek, uyum ve kayış tipine göre değişiklik gösterir. Raceback ya da Ringerback sırtlı dar bir kadın spor atlet, kullanıcıya ekstra destek sağlar. Bu ürünlerde çapraz askılar boyuna daha yakın konumlandırılır ve böylece üst vücudun ağırlığı daha merkezi bir konuma getirilir. Bu özelliğe sahip modeller, genellikle koşu gibi göğüs kısmının sık hareket ettiği sporlar için önerilir. Yoga veya pilates gibi egzersizlerde ise daha bol ve hafif spor atletler önerilir. Bu ürünlerin sağladığı havadar his, kullanıcıya daha konforlu bir kullanım sunar. Atlet seçiminin yanı sıra tüm spor dallarında spor sütyeni kullanmak da büyük önem taşır.

Rahat Hissetmeniz İçin Fonksiyonel Malzemeler

Kullanım alanına bağlı olarak cilt dostu ve organik pamuklu ya da sentetik elyaftan yapılmış kadın spor atletlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, terin kolayca buharlaşabilmesini sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Bayan spor atletleri ile spor sırasında kendinizi çok daha kuru hissedersiniz. Bazı ürünlerde kullanılan yumuşacık pamuk malzeme ise hafif aktiviteler sırasında size yüksek düzeyde konfor sunar. Bu avantaj, aynı zamanda polyester-viskon karışımları için de geçerlidir. Polyester-viskon karışımlarıyla üretilen atletler, vücudunuzu sıkıca sarar ve yalnızca tüy hafifliğindedir.

Spor Atletleri ile Egzersizleriniz Çok Daha Kolay!

Bayan spor atlet modelleri içinde bulunan özellikler, yalnızca konfor sağlamakla kalmaz, pek çok konuda kolaylık da sağlar. Ürünlerde bulunan file ekler, egzersiz sırasında hava almanızı sağlayarak terlemenin önüne geçer. Entegre büstiyerli modeller, baş üstü hareketler sırasında göğüslerin görünmesini engeller. Ayrıca 2’si 1 arada şeklinde sunulan spor atletler de oldukça esnek bir kullanıma sahiptir. Bu ürünler, üst üste veya tek başına giyilebilen bir atlet ve yarışçı sırt kayışlı (Racerback) atletten oluşur. Siz de en uygun kadın spor atlet fiyatları ile sunulan ürünlere Tchibo kalitesiyle hemen sahip olabilirsiniz.