Tekerlekli Valizlerle Kolay Taşıma

Ağır valizleri taşırken çekilen güçlükler geçmişte kaldı: Tekerlekli valiz ile bagajınızı kolayca çekerek taşıyabilirsiniz. Hava alanı veya tren istasyonunda ağır valiziniz ile koşturmalara son! Tchibo tekerlekli valiz ile gideceğiniz yere hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmak mümkün. Seyahatiniz için uygun tekerlekli valizler mevcut. Günlük uçuşlar için kabin, küçük boy valizler; aile tatilleri için sert kapaklı orta boy valiz veya büyük boy valiz tercih edebilirsiniz. Bagaj taşıma zahmetinden kendinizi kurtarın ve küçük tekerlekli bir valiz satın alın!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Kısa Seyahatler için İdeal: Küçük El Valizleri

Bir veya iki günlük iş seyahatindeyseniz, uçağa alabileceğiniz küçük kabin boy valizlere ihtiyacınız olur. Bu taşıması kolay valizler sayesinde zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Küçük tekerlekli valizler genellikle 55 x 40 x 25 cm'den daha büyük değildir ve çoğu havayolu için geçerli olan el bagajı standardına uygundur. Bu çantalarda dolgulu dizüstü bilgisayar bölmesi, dosyalık ve giysiler için bağlama kemeri bölmesi bulunur. Boardcase model tekerlekli valizler ise oldukça kullanışlı ve pratik bir tasarıma sahiptir.

Tekerlekli Valizler Hangi Malzemelerden Üretilir?

Diğer valizler gibi tekerlekli valizlerin de yumuşak veya sert kapaklı tasarımları mevcut. Dış kapaklar, hafif plastik veya alüminyumdan yapılmıştır. Bu malzemeler, çok sağlam ve su geçirmez özelliktedir. Polyester veya naylondan yapılan kumaş modeller ise darbeye karşı daha az dayanıklı olmalarına karşın esnektir. Bu esneklik sayesinde istediğinizde valiz hacmini artırabilirsiniz. Tchibo valiz fiyatları, valiz türüne göre çeşitlilik gösterebilir. Eğer hem küçük hem de büyük tekerlekli valize ihtiyacınız varsa, üç boy valizden oluşan bir set düşünebilirsiniz.

Kaç Tekerlekli Valiz Daha İyi Bir Kullanım Sunar?

Çoğu tekerlekli valizin iki tekerleği vardır. Bu tekerlekler sayesinde çekçekten tutarak valizi arkanızdan sürükleyebilirsiniz. Başka bir tekerlekli valiz modeli ise 360 derece döndürülebilen valizlerdir. Bu valizlerin dört tekerleği vardır. Bu sebeple daha iyi bir kullanım sağlar çünkü dört tekerlek, valizin manevra kabiliyetini artırır ve dar alanlarda kolaylıkla dönüş sağlar. Kaç tekerlekli olursa olsun, tekerlekli valizler her zaman daha pratiktir.

Çeşitli Tasarımlarda Tekerlekli Valizler

İş seyahatlerinde genellikle siyah, bordo gibi koyu renk valizler tercih edilir. Fakat daha dikkat çekici modeller de mevcut. Bu durumda kırmızı, sarı gibi canlı renkte tekerlekli valizler ya da desenli modeller tercih edebilirsiniz. Tekerlekli valizlerin çocuklar için de çeşitli tasarımları vardır. Bu küçük valizlerde çizgi film karakterleri veya eğlenceli desenler bulunur. Sizin için tasarlanmış Tchibo tekerlekli valizlere hemen göz atın!