Kullanışlı Seyahat Aksesuarları ile Keyifli Bir Yolculuk

Seyahat aksesuarları sayesinde yolculuklar daha keyifli ve güvenli bir hale gelebilir. Düzenleyiciler sayesinde çantalar ve bavullar, pratik bir kullanım sunar. Yastıklar, uzun yolculuklarda konforu artırır. Kilitler, cüzdanlar ve güvenlik aksesuarları ise kıymetli eşyalarınızı korumanıza yardımcı olur. Tchibo, en kullanışlı seyahat aksesuarlarını sizlere tanıtarak hangi seyahatler için yanınıza ne almanız gerektiği konusunda da ipuçları verir.
Mini Seyahat Düzenleme Çantası
149,95TL
Küçük Saklama Çantaları, 3'lü Set
109,95TL
  • 3'ü 1 Arada Bagaj Kemeri
Şifreli kilit ve entegre terazili
3'ü 1 Arada Bagaj Kemeri
Şifreli kilit ve entegre terazili
119,95TL
3'ü 1 Arada Bavul Kemeri
159,95TL
Güvenli Bel Çantası
159,95TL
Omuz Kemerli Güvenli Çanta
129,95TL
Emniyetli Bel ve Omuz Çantası, Açık Pembe-Gri
Emniyetli Bel ve Omuz Çantası, Mavi-Gri
229,95TL
229,95TL
Seyahat Kablo Düzenleyici
179,95TL
Kişisel Bakım Çantası, Mavi
249,95TL
Güvenli Bel Çantası
159,95TL
Güvenli Bel Çantası
129,95TL
Siyah Seyahat Cüzdanı
119,95TL
-16 %
Seyahat Seti
119,95TL
99,95TL
Vantuzlu Şampuan Şişesi
119,95TL
Güvenli Bel ve Omuz Çantası
229,95TL
El Bagajı Kozmetik Çantası
99,95TL
2 Adet Mini Seyahat Düzenleme Çantası
139,95TL
Ultra Hafif Seyahat Battaniyesi
679,95TL
Emniyetli Bel ve Omuz Çantası
229,95TL
Emniyetli Bel ve Omuz Çantası, Açık Pembe-Gri
Emniyetli Bel ve Omuz Çantası, Mavi-Gri
229,95TL
229,95TL
1

Bavul ve Çantaları Korumak İçin Seyahat Aksesuarları

Uçak, araba veya tren ile seyahat ederken taşıma sırasında bavulunuzun hasar görmesi olasıdır. Bu yüzden içindekilerin iyi bir şekilde korunması gerekir. Bazı durumlarda ise bavulun kapağı veya fermuarı açılamayabilir. Bu noktada bagaj kemerleri, işinize çok yarayacak. Bavul ve çantanızı korumak için plastik veya şifreli kilit kullanabilirsiniz. Fermuarın ucundaki küçük bagaj kilitleri ise çantaların istenmeden açılmasını önler. Ayrıca zorlu hava koşullarına karşı bavulunuzu koruyucu kılıf ile kaplayarak koruyabilirsiniz.

Bagajınızı Daha İyi Düzenleyin

Bavul ve çantaların iç kısımlarında karışıklık olmaması adına, eşyalarınızı düzenleyicilere yerleştirmenizi öneririz. Düzenleyiciler dışında ek çantalar da kullanabilirsiniz. Bu çantaların farklı boyutları Tchibo’da mevcut. Böylece çorap, kravat veya iç giyim gibi eşyalarınızı, gömlek, tişört veya ayakkabılardan ayrı yerleştirebilirsiniz. Kozmetik, diş macunu ve benzeri ürünleri, makyaj veya bakım çantasında taşımak idealdir. Yapılacak en iyi şey, içinde birden fazla düzenleyici bulunan küçük bir seyahat çantası seti almaktır.

Hırsızlığa Karşı Koruma Sağlayan Seyahat Aksesuarları

Tatildeyken paranızı ve kimliğinizi güvenceye almak istiyorsanız, güvenli bir cüzdana sahip olmanız önerilir. Tchibo’da boyun askılı ve omuz askılı cüzdan modelleri dışında bel çantaları da bulunur. Bozuk paraları saklamak için gözlü kemerlerin yanı sıra pasaport için şeffaf bir kılıf da mevcuttur. Bu seyahat aksesuar modellerini kıyafetlerinizin altına giydiğiniz takdirde hırsızların tespit etmesi zor olacaktır. Cüzdan içi kartlıkların RFİD koruyucu bir filmle kaplandığından emin olun. Bu film, çiplerin bir tarayıcı tarafından okunmasını önler.

Seyahat Halinde Konforu Artıran Yardımcılar

Hiç trende veya uçakta kafanız eğik bir şekilde uyuyakaldınız mı? Ardından gelen boyun tutulması çok rahatsız edicidir. İşte seyahat yastıkları bu gibi durumları engeller. Bu yastıklar, pek çok şekilde ve özellikte olabilir. Örneğin U şeklinde şişme boyun yastıkları seyahat süresince size ekstra konfor sağlar. Ulaşım aracına ve oturma pozisyonuna bağlı olarak, uygun yardımcı ekipmanlar seçebilir ve rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Çocuklar için seyahat aksesuarı olarak da yanınıza bir battaniye almanız önerilir. Ayrıca sese ve ışığa duyarlı kişiler, seyahat yardımcıları olarak kulak tıkacı ve uyku bandını da düşünebilir.

Tchibo Seyahat Aksesuarlarıyla Tanışın

Çantalar yerleşti ve yolculuğunuz başladı. Yolculuk sırasında akıllı telefonunuzun şarjı bitti! Peki ya telefon şarj kablonuz, priz ile uyumlu değilse? O zaman seyahat adaptörleri size yardımcı olacaktır. Belirli ülkeler için ayrı ayrı tasarlanmış, birkaç fişli bağlantı kabloları sayesinde evrensel bir adaptör ideal bir çözüm olur. Yanınıza tablet, saç kurutma makinesi veya tıraş makinesi gibi ek elektronik cihazlar alıp almadığınıza bağlı olarak, seyahatleriniz için yanınıza birkaç adaptör almak faydalı olabilir. Tchibo seyahat aksesuarları size her koşulda yardımcı olur.