Sıcak, Kullanışlı ve Sevimli Bebek Kazakları

Havalar serinlediğinde ve yaza veda ederken rahat kazakların giyilme zamanı gelir. Elbette kullanışlı kıyafetler sadece yetişkinlere özgü değildir. Bebekler için de sıcacık tutan, sevimli kazaklar bulunur. İster tek renkli, ister örgü desenli veya küçük el işlemeleri olsun... Tchibo'da bebek kıyafetleri kategorisinin altında erkek ve kız çocukları için çok çeşitli bebek kazakları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
Küçük Çocuk Kapitone Mont
1.249,00TL'den itibaren
 
Seçenekler:
 

Kazak mı Sweatshirt mü?

Sweatshirt, genellikle pamuktan veya jarse karışımından yapılırken kazaklar, çözgülü veya normal örülür. Bu sayede bebek kazakları, soğuk günler için kullanıma çok idealdir. İnce bir süveterin üzerine veya kalın bir ceketin altına giyilebilir. Bebek kazakları özellikle sevimli, hoş ve yumuşaktır. Geniş veya küçük düğmeli yakalar, hızlı bir şekilde giyinmeyi ve çıkarmayı sağlar. Bu ürünlerde hareket özgürlüğü de önemlidir. Çünkü bebekler bir yaşına girene kadar çevrelerini özellikle sürünerek ve emekleyerek keşfeder.

Pastel Renkler veya Havalı Desenler

Bebek kazağı modelleri, sadece kullanışlı olmamalı aynı zamanda modaya uygun da görünmelidir. Toprak tonları, hemen hemen her çocuğa yakışır. Pembe veya liladaki hassas pastel tonlar, kızlar için bebek kazaklarının muhteşem görünmesini sağlar. Lacivert renk ise erkek çocuk modasında hâlâ bir klasiktir. Bebek kazağınızı seçerken çizgili görünüme sahip modeller, Norveç desenleri veya büyük hayvan motiflerine sahip ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bu kazakları rahat bir eşofman veya pantolonla birleştirdiğinizde bebeğinizin anaokulu kombini tam anlamıyla hazır hale gelir!

Kolay Temizlenebilen Bebek Kazakları

Bir bebek kazağının başına pek çok şey gelebilir! Bebeğiniz oyun oynarken veya yemek yerken kazağın üstüne bir şeyler dökülebilir. Ancak endişelenmenize gerek yok! Bebekler için üretilen kazakların pek çoğu kolay temizlenebilir özelliktedir. Üstelik bu kazaklar yıkama işlemlerinden sonra da şekillerini kaybetmez. Kirli bebek kazaklarını çamaşır makinesinde hafif bir deterjan kullanarak 40 derecede yıkamanız yeterli olur. Yeni lekelerin kumaşa sinmemesi için yıkama işlemi mümkün olduğunca çabuk yapılmalıdır. Ayrıca dilerseniz ürünlerin bakım bilgilerini etiket üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Bebek Kazakları: Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Tchibo Certified Merchandise anlamına gelen TCM damgası, tüm Tchibo ürünlerinde olduğu gibi bebek kazak modellerinde de bulunur. Bu damga, Tchibo’nun kalite taahhüdünü vurgular. Ham madde seçiminden üretime, kalite kontrollerinden satış aşamasına kadar her bir adım Tchibo kalitesiyle gerçekleştirilir. Ayrıca Tchibo, tüm ürünlerinde sürdürülebilirlik konusuna da önem verir. Ekolojik ekime sahip ürünler “Yeşil Düğme” damgasıyla, organik pamuk içerikli modeller “OCS Blended” etiketiyle ve saf organik pamuktan tasarlanmış kıyafetler “OCS 100” damgasıyla birlikte sunulur.