Bebek yatakları: Tatlı rüyalar için

İdeal bir bebek yatağı bebeğinizi düşmelere karşı korumalı, odanın içinde de fazla yer kaplamamalıdır. Bebek yataklarının belirli standartlarda olması beklenir. Tchibo bebek yatakları küçüklerin rahat bir şekilde uyuması böylece sizin de huzurlu olmanız için özenle seçilmiş ve sıkı bir kalite kontrol sürecinden geçmiştir. Bebek yatakları modellerinden korkuluk gibi bireysel parçalara online mağazamızdan ulaşabilir, bebeğinize en iyi uyku sağlamak için gerekli olan her şeyi satın alabilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Herkese uygun bebek yatakları

Tchibo’da bebek yatağı çeşitler açısından oldukça zengindir, bu modeller arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Parmaklıklı klasik yataklar özelliklede küçük çocukların uyurken yere düşmemesi için korkuluklara sahiptir. Bu yataklar yaklaşık 140x90x75 cm (GxYxD) boyutlarındadır ve 70x140 cm çarşaf boyutu için tasarlanmıştır. Bebeğiniz büyüdükçe korkuluk çubukları çıkarılabilir, böylece yatak da genişler ve sonraları çocuk yatağı olarak da kullanılabilir. Bunların yanında geleneksel tekerlekli beşik modelleri, anne ile beraber uyuma için yatağın hemen yanına yerleştirilebilecek ilave yataklar da bulunur.

Günlük hayatı kolaylaştıran bebek yatakları

Bebek yatakları, yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun bakımını çok daha kolay hale getiren akıllı işlevlerle donatılmıştır. Çıkarılabilir basamaklar bunlar arasında yer alır. Bu basamaklar yay mekanizmasıyla yan duvarlara bağlanır, bebeğiniz büyüdükçe bu basamakları kaldırabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun parmaklıklara tırmanmaya çalışmasını sürekli olarak izlemek zorunda kalmazsınız. Bebeğinizle birlikte büyüyen yüksekliği ayarlanabilir yatak ızgaraları da işlevsellik sunar.

Stil sahibi çocuk odaları

Tchibo’da diğer mobilyalarla uyumlu bebek yatakları bulabilir, bu şekilde stil sahibi bir çocuk odası dekore edebilirsiniz. Her mobilya serisinde malzemesi uyumlu yatak, dolap ve kundak masası bulabilirsiniz. Açık tonlarda ve bakımı kolay yapılan ahşap mobilyalar en sevilenler arasında yer alıyor. Özellikle de bebek yataklarında beyaz ve doğal renkler samimi ve zamansız bir görünüm oluşturur. Nötr renkleri sayesinde bebek odasında dilediğiniz şekilde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı bebek yatakları

Yeni bebek sahibi olmuş ailelerin bütçelerini en iyi şekilde korumaya ihtiyaçları vardır. Bu nedenle de Tchibo’da çocuk mobilyaları ve bebek yatağı fiyatları herkesin karşılayabileceği bir aralıkta tutulur. Uygun fiyatlarımıza rağmen bebek yataklarında kaliteden ödün vermiyor, her ürünü güvenliğiniz için testlerden geçiriyoruz. Ürünlerimiz TÜV ve GS damgasına sahiptir. Malzeme ve işçilik konusunda kontrol sistemimizden geçerek TCM yani “Tchibo Certified Merchandise” damgasını alırlar.