Rüzgar ve Fırtınaya Karşı Korumalı Polar Tulumlar

Soğuk sonbahar günlerinde sizi sıcak tutan, rüzgar ve su geçirmez giysilere ihtiyaç duyarsınız. Polar tulumlar hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanışlı ürünlerdir. Rüzgarlı havalarda üzerinize bir tulum alarak açık hava etkinliklerine rahatlıkla katılabilirsiniz. Çocuklar için tek parça polarlar, kolay giyimi sebebiyle oldukça mantıklıdır. Yetişkin ve gençler ise genellikle çift parçalı tulum tercih eder. Tchibo internet mağazasından uygun fiyatlı polar tulumlara göz atın ve siparişinizi kolayca verin.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Peki Softshell Kumaş Nedir?

İngilizce kökenli "softshell" kelimesi, Türkçede "yumuşak kabuk" anlamına gelir. Yumuşak bir yüzeye sahip softshell kumaştan üretilmiş giysiler vücudu sıcak tutar. Esnek olduğu için bu giysileri giymesi kolaydır. Bu kumaşın iki veya üç katmanlı membranlara sahip olması, esnek ve nefes alabilir olmasını sağlar. Hareketli aktiviteler için, softshell ceket ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca “hardshell” kumaş, sert bir dış katmana sahiptir ve bu yüzden oldukça ağırdır.

Polar Tulumlar ile Dışarıda Oynamaya Devam

Dışarısı soğuk ve rüzgarlı olsa bile Tchibo'dan satın alacağınız polar tulumlar ile çocuklar dışarıda oynamaya devam edebilir. Bu tulumların kapüşonu vardır ve kafaya rahatça oturur. Polar, çocuklarınızı sıcak tutar; su ve kir tutmaz. Böylece çocuğunuz su birikintilerine güvenle atlayabilir. Çocuklar ıslak alanlarda kaymayı sevdiklerinden, pantolonun bazı kısımlarında ek korumalar bulunur. Böylelikle pantolon, kolay kolay aşınmaz. Ayrıca bu özellik, emekleyen bebeğiniz için de idealdir.

Soğuk Havalar İçin Tasarlanmış Polar Tulumlar

Klasik polar tulumlar genellikle sıfırın altındaki sıcaklıklar için tasarlanmamıştır ve sağanak yağmura uygun değildir. Fakat kışın, bu yumuşak tulumlardan vazgeçmek istemiyorsanız, kalın muflon veya yün ile astarlanmış polar tulumlar tam size göre! Bu polar tulumlar ile kışın dışarıda spor yapabilirsiniz. Her mevsimde kullanabileceğiniz polar tulumlara Tchibo internet mağazamızdan göz atabilir ve çeşitli tasarımlar arasından size en uygun olanı hemen sipariş edebilirsiniz. Tek renkli ürünlerin yanı sıra desenli birçok ürün de bulmak mümkün.

Tchibo Kaliteli Polar Tulumunuzu Keyifle Giyin!

Tüm Tchibo ürünleri gibi,polar tulumlarımız da TCM damgası taşır. Bu damga, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve size karşı verdiğimiz kalite sözümüzdür. Kaliteli giysilerinizin daha da uzun ömürlü olması için doğru bakım önemlidir. Örneğin polar tulumunuzu, çamaşır makinenizin hassas bir programında yıkayın ve sıvı deterjan kullanın. Kaplamanın gözeneklerini tıkayacağı ve membrana zarar vereceği için yumuşatıcı kullanmaktan da kaçının.Tchibo kaliteli polar tulumunuzu hemen satın alın ve keyifle giyin!