Sağlıklı Uyku İçin Bebek Yatak Örtüleri

Bebekler, yaşamlarının ilk aylarında yuva sıcaklığına çok ihtiyaç duyar. Güvenlik nedeniyle çocuğunuz yaklaşık bir yaşına gelene kadar, karyolada veya beşikte kalın yastıklar ve battaniyeler kullanmamak gerekir. Bu ürünlerin yerine bebek uyku tulumları ideal bir kullanım sunar. Bebeğiniz, gün içinde beşiğinde yatıyorsa hafif bir battaniye yeterli olacaktır. Kış aylarında yürüyüşe çıkarken bebek arabasının altına sıcak tutacak bir battaniye koymak ve bebeğinizin üstünü kalın bir yorganla örtmek önemlidir. Tchibo internet mağazasında farklı tipte ve tasarımlarda bebek yatak örtüleri bulabilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Bebek Yatak Örtüsü Seçimi

Bebeğiniz, başlangıçta uyku tulumunda uyusa bile çarşaf kullanımı da önemlidir. Bebeğiniz için tercih edeceğiniz çarşaf, beşikten veya karyoladan çok daha küçük olan yatağın boyutuna uyum sağlamalıdır. 40 x 80 cm ölçüleri çarşaf seçiminde idealdir. Bebek yatağı için standart ölçü ise 60 x 120 cm'dir. Bebek yatak örtüsü modelleri için 30 x 30, yastık içinse 40 x 40 cm ölçüleri yeterlidir. Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde 40 x 60 cm'ye geçebilirsiniz. Bebeğin yorgana tehlikeli bir şekilde dolaşmaması için yorganın boyutu dikkatle seçilmelidir. 80 x 80 cm ölçüleri, beşik veya bebek arabası için mükemmeldir. Bebeğiniz 1 yaşına girdiği zaman 100 x 135 cm boyutlarında bir bebek battaniyesine geçebilirsiniz.

Parlak Renklere Sahip Bebek Yatak Örtüsü Modelleri

Çocuklar, yatak örtülerinin renkli ve neşeli olmasını sever. İster parlak renkli olsun ister desenli, bebek yatak örtüleri çocuk odası ile uyumlu olmalıdır. Hayvan motifleri de sıkça tercih edilir. Tchibo’daki bebek yatak örtüleri; köpekler, kediler, egzotik kaplanlar veya papağanlar gibi farklı motiflere sahip ürünler sunar. Kız çocukları için klasik bebek yatak örtüleri olarak prenses ve masal motifleri sıkça tercih edilir. Erkek çocukları için bebek yatak örtülerinde ise çizgi film karakterleri, arabalar ve astronotlar tercih edilir. Bebek yatak örtülerinizi alırken düğmelerin iç kısımda olmasına dikkat edin. Böylece bebeğiniz veya küçük çocuğunuz düğmeleri yutamaz. Ayrıca alternatif olarak düğmesiz katlanabilen yatak örtülerini de tercih edebilirsiniz.

Yıkanması Kolay Esnek Kumaşlar

Bebek yatak örtünüzün malzemesi yumuşak, nefes alabilen ve bakımı kolay olmalıdır. Jersey kalitesinde pamuk, tüm yıl boyunca ideal uyku sunar. Özellikle kış aylarında sıcak ve rahat bir uyku için pamuklu veya yünlü kumaş tercih edilmelidir. Yatak örtülerini genellikle 40 derecede yıkayabilirsiniz. Çoğu yatak örtüsü, 60 derecede bile sorunsuz bir şekilde yıkanabilir. Her zaman etiketteki bakım talimatlarına uymanız gerekir. Siz de Tchibo online mağazası üzerinden birbirinden renkli bebek yatak örtüsü modellerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Tchibo Kalitesiyle Bebek Yatak Örtüleri

Bebek cildi hassastır ve günün yarısından fazlasında yatak örtüleriyle temas eder. Bu nedenle Tchibo olarak bebek yatak örtüleri için başından beri en iyi kaliteyi sunmaya çalışıyoruz. Ham maddelerimizi ve tedarikçilerimizi katı kriterlere göre seçiyoruz. İşçiliğe önem veriyoruz ve çeşitli test laboratuvarları ile yakın iş birliği yaparak standartlarımızı güvence altına alıyoruz. Ürünlerimiz, son aşamada yalnızca her şey uygun olduğu takdirde TCM damgası "Tchibo Certified Merchandise" alıyor. "OCS 100" etiketi ise yatak örtülerimizin %100 organik pamuktan yapıldığını gösteriyor.