Çocuk oyuncakları eğlenceyi dışarı taşıyor!

Çocukların eğlence anlayışı sallanmak, tırmanmak ve hoplayıp zıplamak gibi egzersizlerden oluşur. Ebeveynlerin ise çocuklarını parka götürmek için her zaman vakti olmayabilir. Bu durumlarda bahçeye ya da ortak kullanımlı alanlara yerleştirilecek çocuk oyuncakları mükemmel bir çözüm olacaktır. Çocuk oyuncak çeşitleri yalnızca yaz aylarında değil, kısa süreliğine hava almak için dışarı çıkılan soğuk mevsimlerde de kullanışlı olmaya adaydır. Tchibo'da çocukların hayal gücünü sınırlamayan ve tüm güvenlik standartlarını karşılayan yüksek kaliteli çocuk oyuncakları bulabilirsiniz, online mağazadan hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Harekete doyamayanlar için çocuk oyuncakları

Bahçedeki oyuncakları çocuklarınız keşfetsin, deneyimlesin ve diledikleri gibi oynasınlar. Çocuklarınız kardeşleri, arkadaşları ya da komşuları ile diledikleri gibi zaman geçirsinler. Çocuğunuz salıncakta sallanırken dengesini korumayı öğrenir, oyun kulesinde ise tırmanma becerilerini eğlenerek geliştirir. Çocuk oyuncakları fiziksel sınırların zorlanmasına, koordinasyon ve yaratıcılığın geliştirilmesine yardımcı olur. Oyun evleri veya çalılarla çevrili bir kum havuzu ise çocukların kendi dünyalarını yaratabilecekleri ve oyun oynarken rahatlayabilecekleri dinlenme yerleri olmaya adaydır. Buralarda pelüş oyuncak modelleri ya da oyuncak bebekler ile oynayabilirler.

Çocuk oyuncaklarına genel bakış

Çocuk oyuncakları dendiği zaman akla ilk olarak harekete geçirici oyuncaklar gelir. Bunların arasında tırmanma fileleri, salıncaklar, tramplenler, merdivenler, tırmanma duvarı, örümcek ağı, kaydırak ve barfiksler yer alır. Yaratıcı ve sakin oyunlar içinse o içinde çok küçük dünyaların yaratıldığı kum havuzları, oyun evleri veya çadırlar tercih edilebilir. Bunlar aynı zamanda çocuklar için bahçe mobilyaları yerine geçer. Yaz mevsimleri için farklı büyüklükteki çocuk havuzlarını tercih edebilirsiniz. Tchibo’da geniş bir aksesuar yelpazesinde su ve kum oyuncak fiyatları uygun bir çizgide sunulur. Ayrıca bu mevsimde oyun tünelleri, basketbol potaları ve kaleler gibi hareketli oyunlar, araç ve top oyunları da idealdir.

Çocuk oyuncakları söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gerekenler

Hangi çocuk oyuncaklarının size uygun olduğunu düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç soru var: Daha çok eğlenmek için mi, sessiz bir oyun için mi yoksa her ikisi için mi oyuncak arıyorsunuz? Komşularınız gürültüden rahatsız oluyor mu? Kaç çocuğunuz var ve yaşları kaç? Kum havuzları küçük yaştaki çocuklar arasında özellikle popülerdir. 8 yaşındakiler becerilerini kanıtlamayı severler ve birçoğu tramplen üzerinde keyifli zaman geçirir. Fakat güvenlik her zaman önceliktir. Tchibo'nun tüm çocuk oyuncakları için geçerli olan güvenlik standartlarına uyduğundan ve malzemeleri test ettiğinden emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz üzerinde bulacağınız kalite damgalarımız bu anlama gelir.

Ev için çocuk oyuncakları

Çocuk oyuncaklarını kendi bahçenize gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz. Tırmanma filesi, oyun evi veya kaydırak gibi oyuncakları kurarken yalnızca doğru yeri seçmeniz ve her şeyi üreticinin talimatlarına göre doğru şekilde monte etmeniz gerekir. Ancak ortak bir alan veya bahçe olması durumunda, diğer kullanıcılar veya ev sahibi ile ortak hareket etmeli, gerekiyorsa izinlerini almalısınız. Çadır, top çukuru veya çocuk havuzu gibi sabit olmayan oyuncaklar ile işiniz daha kolaydır. Sökülebilir ve depoda kolayca saklanabilirler. Tramplenler kışın da kullanılabilir. Biraz plan yardımıyla Tchibo online mağazadan kolayca ve uygun bir bütçeyle çocuklarınızın hayalini gerçekleştirebilirsiniz!