Bayan Pijamaları - Gece Boyunca Rahatlığı Hissedin

Dinlendirici bir uyku için pijamalar büyük önem taşır. İyi bir pijama rahat olmalı, vücudu sıkmamalı ve cilt dostu sağlıklı bir kumaştan yapılmış olmalıdır. Bu özellikler pijamaların hem alt hem de üstleri için geçerlidir. Dilerseniz pijama altlarınızı tişörtler ile de kombinleyebilirsiniz, bu tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Tchibo online mağazamızda farklı renk ve stillerde uygun fiyatlı teklifler bulabilirsiniz.
Pijama Altı
439,00TL
 
Seçenekler:
 
Rahat Pantolon
489,00TL
 
Seçenekler:
 
Rahat Pantolon, Lacivert
549,00TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Eşofman Altı
549,00TL
 
Seçenekler:
 

Pijama ile gecelik arasındaki fark nedir?

Pijama ve gecelikler tasarım olarak birbirlerinden biraz farklıdırlar. Pijamalar, pijama üstü ve altı olmak üzere iki parçadan oluşurken gecelikler genellikle tek parça üretilir. Pijama takımlarının altı genellikle kapri, şort ya da pantolon olarak tasarlanırken gecelikler etekli bir tasarıma sahiptir.

Yaz mevsimi için havadar gecelikler ve uyku şortları

Sıcak yaz geceleri için pamuklu kadın pijama şortları en iyi tercihtir. Şortunuza uyum sağlayacak havadar şekilde, istediğiniz hafif bir kadın pijama üstü giyebilirsiniz. Düzenden hoşlanıyorsanız kadın pijama takımı modelleri idealdir. Uyumlu bir sabahlık da arzularsanız sabahlıklı kadın pijama takımı edinebilirsiniz. Uyurken klas ve baştan çıkarıcı olmasını tercih ediyorsanız, saten veya ipek gecelikleri deneyebilirsiniz - her iki kumaş da hoş bir şekilde serinlettiği için yaz mevsimi için de mükemmel bir alternatif olacaktır.

Düz renkler veya desenli - Zevkinize göre seçin

Kadın pijamaları arasında zevkinize göre düz ya da desenli modeller bulabilirsiniz. Tchibo’da geniş bir renk ve tasarım zenginliği içinde uygun pijama takımı fiyatları sizi bekliyor. Puanlı, çiçekli ya da çizgili, romantik ya da eğlenceli; dilediğiniz modelleri şimdi keşfedebilirsiniz. Ekose desenli bir pijama takımı arıyorsanız size en uygun modeli burada bulabilirsiniz.

Yüksek kaliteli, sürdürülebilir, dayanıklı

TCM - bu etiketi tüm Tchibo ürünlerinde bulacaksınız. TCM vadettiğimiz kalite garantisi "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir. Ham maddelerimizi ve tedarikçilerimizi özenle seçiyor ve üretim sırasında sürekli kontroller yapıyoruz. Sürdürülebilirlik ve çevremizin korunması konusunda çok duyarlıyız. "Yeşil Düğme" mührü bu çabayı vurgular. Organik pamuklu kadın pijamaları sipariş etmek istiyorsanız, "OCS 100" ve "OCS Blended" işaretlerine dikkat edin.