Bayan tanga külotlar ile iç çamaşırı izine elveda deyin

Dar pantolon ve etekler şık durmalarına rağmen iç çamaşırı izini gösterdikleri zaman hoş bir görüntü oluşturmazlar. Tanga külotlar ise bu izi tamamen yok eder. Tangalar önü klasik kesimde arkasında ise ince bir kumaş şeridi olan iç çamaşırlarıdır. kalçayı kapatmadıkları için dar ve ince kumaşlı kıyafetler altına giymek için idealdirler. String tanga İngilizcedeki “string” yani ip kelimesinden gelir, tanga ise kayış anlamına gelen thong’dan türetilmiştir. Bayan tanga külotları modellerini Tchibo online mağazadan kolayca sipariş verebilirsiniz.

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Dar kotların ve dar gece elbiselerinin altına giymek için mükemmel

1970’lerdeki kadın eylemlerinden sonra moda olan tanga asıl ününü 20 yıl sonra yüksek kalça kesimli pantolonlar moda olduktan sonra kazanmıştır. O dönemde tanganın amacı bel bandının düşük bel pantolonlardan dışarı taşmasını sağlamaktı. Şimdi yüksek bel modası bu kullanımı bir tabu haline getirdiği için tanga külotlar dar pantolonların, gece elbiselerinin altına giymek için kullanılıyor.

Günlük külotlar veya ince dantelli baştan çıkarıcı külotlar

Gündelik yaşam için genellikle pamuklu bayan tanga külotlar tercih edilir. Yumuşak dokulu oldukları için konfor sunarlar ve cilt sağlığı için iyi bir seçimdir. Akşam saatlerine uygun daha romantik bir model arayışındaysanız dantelli tasarımlar sizin için uygundur. Şık ve baştan çıkarıcı olan ince tanga modellerinde siyah iyi bir tercihtir; fakat beyaz kıyafetlerin altına kesinlikle giyilmemelidir. Tangalar her renk ve desende bulunabilir. Takım ya da uyumlu sütyenlerle kombinlendiğinde iç giyimde de stilinizi gösterebilirsiniz.

String, tanga veya külot, seçim sizin!

Tangaların yanı sıra stringler de kadınlar arasında oldukça popülerdir. Üçgen külot da denilen bu iç çamaşırları önde ve arkada iki ayrı üçgenin ince bantlarla bağlanması sayesinde oluşur. Tangadan farklı olarak stringler kalçaları da kaplar. String ve tanganın melezi sayılabilecek “Brezilya kesimi” modeller ise fırfırlar ile süslenmiştir. Bikinilerde de popüler bir alt olan bu modeller son derece şıktır. Kalçalarınızı öne çıkarmak istiyorsanız fakat tanga sevmiyorsanız klasik külotlar idealdir. Dikdörtgen kesime sahip olan bu çamaşırlar elastik malzemeler ve dikişsiz işlemeler sayesinde dar giysilerin altında dahi belli olmaz.

Kalite ve sürdürülebilirlik

TCM etiketi bayan tanga külotlarında da bulunur. Bu üç harf "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve her şeyden ziyade öncelikle kalite sözümüzü ifade eder. Tüm ürünlerimizde malzeme seçiminden imalat ve satışa kadar sıkı kontrollere özen gösteriyoruz. Sürdürülebilirliğe değer veriyorsanız satın alırken "Yeşil Nokta" mührünü arayın. Organik pamuklu külotlar ise "OCS 100" ve "OCS Blended" etiketlerinden tanınabilir.