Gümüş Küpeler ile Göz Kamaştırın

Tchibo, klasikten moderne pek çok çeşit gümüş küpe modelini sizlere sunar. Halka küpeler, top küpeler, sade küpeler veya gümüş sallantılı küpeler... Tchibo’nun gümüş küpe modelleri zarafeti ve hoş detaylarıyla sizi büyüleyecek. Tchibo'nun seçkin takı dünyası ile tanışın ve gümüş küpelerinizi tekli veya takı seti halinde online alışverişten sipariş edin!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Size Her Ortamda Eşlik Eden Gümüş Küpeler

Gümüş küpeler, günlük tarzınız için mükemmel bir takı seçimdir. Gümüşün sade zarafeti sayesinde küpeniz, işyeri gibi resmi ortamlarda bile giysilerinizle uyum içindedir. Ayrıca evde giydiğiniz sade ve rahat bir kıyafeti renklendirmek için de çarpıcı bir çift gümüş küpe tercih edebilirsiniz. Gümüş küpeler, kişinin stilini ortaya çıkarır ve modaya uygun bir biçimde her ortamda size eşlik eder.

Zarif ve Şık Gümüş Küpeler

Gümüş küpelerin son derece sade ve zarif takılar olmasının sebepleri vardır. Gümüş nötr rengi sayesinde farklı renklerle kolaylıkla kombin edilebilir. Örneğin, gümüş küpeler koyu renkli kadın giyim ürünleriyle kombinlendiğinde zamansız bir şıklık yaratırken açık renkli giysilerin üzerinde canlı ve sportif bir görünüm sergiler. Altın küpelerin aksine gümüş küpeler, daha mütevazi ve sade olduğundan göze batmaz. Gümüş küpeler özellikle açık ve soluk cilt tonlarıyla iyi bir uyum sağlar.

925 Ayar Gümüşten Yapılmış Kaliteli Takılar

Tchibo'da 925 ayar gümüşten yapılmış küpeler de bulabilirsiniz. Peki "925" tam olarak neyi ifade eder? Bu sayı, küpenin içindeki gümüşün yüzdelik dilimini gösterir. Değerli metal takılar, %92,5 gümüşten oluşur. Kalan yüzdelik kısım ise genellikle bakırdı. Çünkü saf gümüş, işlenilip takı haline getirilemeyecek kadar yumuşak bir elementtir. Sterling gümüşü olarak da bilinen 925 ayar gümüş çok sağlamdır böylelikle gümüşten üretilmiş küpe ve kolyelerinizi uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Ayrıca gümüş küpe fiyatları da diğer değerli metallere göre daha uygun olduğunda kolayca gümüş küpe sahibi olabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Gümüş Küpeler

Takılar, aksesuar olmaktan daha fazlasıdır. Kendinizi ve tarzınızı daha iyi yansıtmanıza yardımcı olurlar. Tchibo'da, gümüş küpelerinizin keyfini uzun süre çıkarabilmeniz için akredite, harici kurumlarla çalışıyoruz. Bu kurumlar, takılarımızı zararlı maddeler ve kalite açısından test etmektedir. "Tchibo Certified Merchandise" kelimesinin kısaltması olan denenmiş ve test edilmiş TCM damgamız, size takı yelpazemizin kalite standartlarını gösterir.