Daima kullanışlı ve göze hitap eden külotlu çoraplar

Farklı renk, desen ve farklı boyutlarda külotlu çoraplar ile her duruma uygun kombinler yapabilirsiniz. Ten rengi ince külotlu çoraplar ile bacaklarınızdaki renk eşitsizliklerini düzeltir ve bakımlı bir görüntü sağlarsınız. Soğuktan korunmak içinse opak ya da termal külotlu çoraplar idealdir. Tchibo’da farklı renk ve tasarımlarda bayan külotlu çorap modelleri bulabilirsiniz. Bütçe dostu külotlu çorap fiyatları ve her duruma uygun tasarımlar için online mağazamıza göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz.
-25 %
Külotlu Çorap
79,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Siyah File Ince Çorap
Konforlu bilek bantlı; sıkmaz ya da kaymaz
Siyah File Ince Çorap
Konforlu bilek bantlı; sıkmaz ya da kaymaz
39,95TL

Seçim şansı: Sayısız renk ve desen

Tchibo’da akla gelebilecek her renk ve desende, modaya uygun ve şık külotlu çoraplar bulabilirsiniz. Şarap kırmızısı, hardal sarısı ya da turkuaz gibi göz alıcı renklerde külotlu çorapları bütün kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Bilekte biten botlar ya da topuklu ayakkabılarla diz üstü görünümlü külotlu çorap modelleri tercih edilebilir. Eğlenceli bir görünüm içinse puantiyeli modeller iyi bir seçenek olur. İş yeriniz için siyah, antrasit veya lacivert gibi ciddi renklerde külotlu çoraplar uygun olacaktır. Zengin bayan külotlu çorap koleksiyonumuzla kombinlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Külotlu çoraplar: Şeffaftan opaklığa

Çorapların incelikleri DEN değerleri ile ölçülür. Bu kısaltma denye biriminden gelmektedir. 10 DEN'li külotlu çoraplar şeffaf, 40 DEN'li modeller ise yarı opak olarak kabul edilir. 70 DEN'den fazla olan külotlu çoraplar ise opaktır. Opak siyah külotlu çorapları iş yeriniz gibi ciddi ortamlarda diz altı elbiseler ya da etek ve bluzlarla birlikte giyebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği ya da davet içinse ten renginize uygun, şeffaf külotlu çorap modelleri idealdir.

Külotlu çorapların hassas temizliği ve bakımı

Tchibo yüksek kaliteli külotlu çorapları uzun süre kullanabilmeniz için yıkama ve bakım sırasında birkaç şeye dikkat etmelisiniz. İnce kumaşı korumak adına külotlu çoraplarınızı ister elde yıkayabilir isterseniz de maksimum 30 derecede çamaşır makinesine atabilirsiniz. Yıkama sırasında ince kumaşa zarar vermeyecek sıvı yumuşak bir deterjan seçmelisiniz. Yıkama sonrasında ise külotlu çorabınız açık havada kurutulmalıdır. Çoraplarınızı bir havlunun üzerine koyabilir veya bir çamaşır askılığına asabilirsiniz.

Sürdürülebilir üretimden yüksek kaliteli ürünler

Tchibo üzerinden külotlu çorap almaya karar verdiğinizde, yüksek kaliteli bir giysi seçiyorsunuz demektir. Bunu TCM damgamızla garanti ediyoruz. Ürünlerimizin her etiketinde bulacağınız bu kısaltma "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelmektedir. Ürünlerimiz kaliteli ham madde seçiminin yanı sıra en yüksek standartlara uygun olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Kalite taahhüdümüzü garanti altına almaya devam etmek için iç ve dış test laboratuvarları ile yakın iş birliği içinde çalışıyor ve düzenli kalite kontrolleri gerçekleştiriyoruz.