Yuvarlak Yan Sehpa

599,95TL -% 8
549,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Sade, İskandinav tasarımı
  • Yuvarlak kenarlı sehpa plakası
  • Komodin, kahve sehpası, kanepe sehpası vb. olarak çok yönlü şekilde kullanılabilir
  • 4 adet masif dişbudak ahşabı bacak
  • FSC® sertifikalı ahşaptan

Yuvarlak Yan Sehpa

Sipariş Numarası 390671
İskandinav tasarımı sade çizgileri ve doğal, sıcak renkleri ile hem zamansız hem de trendlere tamamen uygundur – bu, tabii ki yuvarlak yan sehpa için de geçerlidir: Tepsi gibi yuvarlak, hafif yüksek kenarlarla işlenmiş bir sehpa plakasına sahiptir ve FSC® sertifikalı masif dişbudak ahşabından dört sağlam bacağın üzerinde durarak salonda güzel, doğal bir detay oluşturur. Çok yönlü sehpa kanepe sehpasının dışında komodin, kahve sehpası veya holde ya da giyinme odasında saklama alanı olarak da kullanılabilir.

Renk

Sehpa plakası mat gri
Bacaklar doğal dişbudak rengi

Malzeme

Sehpa plakası FSC® sertifikalı orta kalınlıkta sunta (MDF), boyalı
Bacaklar FSC® sertifikalı masif dişbudak ahşabı, boyalı

Ölçüler

Çap yaklaşık 45 cm
Yükseklik yaklaşık 42 cm

İçerik/Aksesuar

Montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Maks. 10 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde demonte olarak teslim edilir
Ormanlar eşi bulunmazdır. İklime etki ediyorlar ve hayvanlar ile insanlar için bir barınak oluşturuyorlar. Onları korumak için FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiş ürünlerimiz DOĞA DOSTU.

FSC®'nin (Forest Stewardship Council®) katı kuralları, ağaçtan hazır ürüne kadar, sorumluluk sahibi bir ormancılığı garanti ediyor.
Böylelikle ormanların biyolojik çeşitliliğinin korunduğuna güvenebilirsiniz. Orman işçilerinin hakları verilirken, aynı zamanda güvenli çalışma koşulları da sağlanıyor. Bu, detaylarına kadar inen bir sürdürülebilirlik.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

390671

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.