Yuvarlak Yakalı Tam Örgü Gömlek, Mavi-Beyaz

109,95TL -% 36
69,95TL
KDV dahildir
 • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Yuvarlak yakalı
 • Organik pamuklu
 • Easy Care kaplaması sayesinde yıkaması ve ütülemesi kolay
 • Genişliği ayarlanabilir manşetler
 • Hafif yuvarlak etek ucu
 • Modern Fit: Yeterli hareket özgürlüğü veren hafifçe konik gövde
 • Harici ve yetkin enstitüler tarafından zararlı maddelere karşı test edilmiştir

Yuvarlak Yakalı Tam Örgü Gömlek, Mavi-Beyaz

Sipariş Numarası 346739
Mavi-beyaz yuvarlak yakalı tam örgü gömlek, üstün giyim konforu sunar. Easy Care kaplamasıyla yıkanması ve ütülenmesi kolaydır.

Renk:

Mavi-beyaz

Malzeme:

%100 pamuklu (organik tarımdan)
Tchibo'nun yeni DOĞA DOSTU logosu, ürünlerin tamamen ya da kısmen sürdürülebilir kaynaklardan elde edildiğini gösterir. Bu ürünleri alarak çevreye karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için bir adım daha atmış oluruz. Sürdürülebilirlik sayfamızı keşfedin.
Tam örgü, iki ipin bükülmesinden oluşur ve çok ince bir kumaş ortaya çıkar. Tchibo gömlekleri %100 süper taranmış, uzun lifli pamuktan yapılmıştır ve çok yoğun bir yüzeye sahiptir, bu nedenle eşsiz bir giyim konforu sunar. Hafifçe oturtulmuş gövdesi ile yeterli hareket özgürlüğü, mükemmel uyum sağlar. Klasik yaka ve genişliği ayarlanabilir manşetler şık bir görünüm kazandırır.
Ütüleme
Maximum 150°C'de ütülenmelidir
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Renkli yıkama deterjanı
Tam örgü, iki ipin bükülmesinden oluşur ve çok ince bir kumaş ortaya çıkar. Tchibo gömlekleri %100 süper taranmış, uzun lifli pamuktan üretilmiştir ve çok sıkı bir yüzeye sahiptir. Bu sayede eşsiz bir giyim konforu sunar. Hafifçe oturtulmuş gövdesi ve yeterli hareket özgürlüğü ile "modern fit" kalıbı ortaya çıkar. Klasik yakaları ve genişliği ayarlanabilen manşetleri şık bir görünüm kazandırır.

Ürün numarası:

346739

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.