Yumurta Sepeti

109,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Yumurtaları sıcak tutmak için sağlam pamuktan yapılmıştır
  • Çıkarılabilir ek ile
  • 6 yumurta için
  • Dekoratif ve pratik

Yumurta Sepeti

Sipariş Numarası 391576
Haşlanmış yumurta her kahvaltıyı özel kılar. Birçoğumuz için kahvaltılık yumurtalar, özellikle pazar günleri günlük hayatın bir parçasıdır. Sağlam pamuktan yapılmış bu sepet, yumurtaların masada soğumamasını sağlar - böylece herkes ılık bir yumurtanın tadını çıkarabilir. Yumurta sepeti pratik olduğu kadar dekoratiftir: yumurtalar çiçek desenli bir astarın içine yerleştirilmiştir ve çıkarılabilir parça sepeti altı bölmeye böler.

Renk

Yumurta sepeti ve kapağı nane rengi
Çiçek iç desen

Malzeme

Ana malzeme ve astar %100 pamuk
köpük polietilen

Boyutlar

G x Y x D yakl. 17,5 x 8,5 x 12 cm
Yakl. 9x1.5 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

391576

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.