Schließen

Yüksek Banyo Dolabı

1.699,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kapaklı banyo dolabı
  • Her biri 2 adet raf tabanlı 2 kapak – geniş alan sunar
  • Ortada 2 açık bölme
  • Almanya'da üretilmiştir.

Yüksek Banyo Dolabı

Sipariş Numarası 394180
Banyoda her zaman saklama alanına ihtiyaç duyulur – el havluları ve bakım ürünleri banyodan ve duştan sonra artık elinizin altında olacak. Klasik beyaz renkteki bu yüksek dolap daha küçük zemin yüzeyinde geniş alan sunar, bu sayede küçük banyolar veya misafir tuvaletleri için de harikadır.

Geniş saklama alanı
Konforlu şekilde basılarak açılan iki adet tutacaksız kapağın arkasında ikişer adet raf tabanı mevcuttur ve bu sayede el havlularının yanı sıra temizlik malzemeleri ve diğer banyo aksesuarları için de yeterli ve görünmeyen bir saklama alanı bulunur. İki kısım birbirinden iki açık bölme ile şık bir şekilde ayrılır, bu da dolaba görsel olarak güzel bir hafiflik verir.

Dayanıklı ve uzun ömürlü
Banyo mobilyası Almanya'da üretilmiştir ve doğal rengi sayesinde hoş şekilde sıcak bir detay oluşturan masif dişbudak ahşabından bir çerçeveye sahiptir. Dolap darbeye dayanıklı, sağlam plastik kenarlarla işlenmiştir ve bu sayede uzun ömürlüdür.

Renk

Gövde beyaz
İskelet doğal dişbudak rengi

Malzeme

Gövde melamin reçine kaplamalı ahşap panel
İskelet masif dişbudak ahşabı, boyalı

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 41 x 180 x 40 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucular, montaj malzemeleri ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Alt zemin maks. 10 kg
Sabit orta zemin maks. 10 kg
Her bir raf tabanı maks. 10 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte olarak 2 paket halinde teslim edilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394180

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.