Yer Kazandıran Pantolon Askısı

29,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Lastiklidir; kaymaz ve kumaşa zarar vermez.
  • 4 adet pantolon için
  • Verniklenmiş masif kayın ahşabı; FSC® sertifikalı

Yer Kazandıran Pantolon Askısı

Sipariş Numarası 318241
Pantolonlarınızı düzenli ve yer kazandırarak asma imkanı sunar. Masif ve cilalı kayın ahşabından üretilmiştir. Lastiklidir; kaymaz ve kumaşa zarar vermez. Kancası krom kaplama metaldir; döner eklemlidir.

Malzeme:

Verniklenmiş masif kayın ahşabı %100 FSC®
Kancası krom kaplamalı

Ölçüler:

Genişlik yaklaşık 39 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

318241

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.