Schließen

Yemek Masası

599,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Çekilebilir
  • Masa plakasının altında muhafaza edilebilen 2 adet ek plakalı

Yemek Masası

Sipariş Numarası 309237
Çekilebilir yemek masası, mutfak için kullanışlı mobilyalar arayanlar için doğru üründür. Çünkü masa plakasının altında muhafaza edilebilen iki adet ek plakalıdır. Özel yüzey yapısı hafif dokuludur. Yemek masası Almanya’da üretilmiştir.

Renk:

Masa plakası Sonoma meşe
Gövde beyaz

Malzeme:

Melamin kaplama ahşap malzeme plakası

Ölçüler:

G x Y x D 160x76x85 cm
Her bir ek plaka U x G yaklaşık 35x76 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309237

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.