Schließen
Yapışkanlı Mıknatıslı Tahta, 2 Adet
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Yapışkanlı Mıknatıslı Tahta, 2 Adet

42,95 TL -41% - 18,00 TL Kazançlı ürün
24,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Üzerine tebeşir ile yazı yazılabilir
  • Harici, yetkin enstitüler tarafından zararlı maddelere karşı test edilmiştir
  • 4 adet farklı renkli tebeşir dahil

Yapışkanlı Mıknatıslı Tahta, 2 Adet

Ürün numarası: 328329

Alışveriş listenizi not etmek veya yemek tarifi asmak için yapışkan mıknatıslı tahta, her yüzeyde sabitlenebilir.Ürüne dahil tebeşirler ile üzerine yazılabilirsiniz.

Renk:

Siyah

Ölçüler:

Her biri yaklaşık 50 x 35 cm
Her bir tebeşirin uzunluğu yaklaşık 8 cm

Aksesuar:

4 adet tebeşir dahil

Uyarı:

Mıknatıslar dahil değildir

Uyarılar:

Bu ürün çocuk oyuncağı değildir.
Çocukları üründen uzak tutunuz.
Duvar etiketleri tüm düz yüzeylere yapıştırmak için uygundur (örneğin duvarlara, dolaplara, kapılara). Düz olmayan yüzeylere (örneğin dokulu fiberler) yapıştırılamaz.
Duvar etiketlerini mümkünse 1 kere yapıştırın, aksi taktire güçlerini kaybederler.
Altı duvar etiketlerinin istenen yere yapışması için tozsuz, yağsız ve kireçsiz olmalıdır.
Çıkarırken durduğu yerde iz bırakabilir. Boyayı, duvar kağıdını vb. duvardan sökebilir.
Ahşabın ya da diğer sert yüzeylerin üzerindeki yapışkan kalıntılarını tiner ile çıkarmanız mümkündür. Lütfen üreticinin önerilerini dikkate alınız. Öncesinde duvar etiketinin görünmeyen bir yerinde deneyiniz.
Üzerine tebeşir ile yazılabilen duvar etiketi hafif nemli bir bez ile silinebilir.
Duvar etiketlerini aşırı ısıdan ve doğrudan güneş ışınlarından koruyun.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

328329

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.