Schließen

Yağmur Stiliniz Hazır

Yağmur modası

Koleksiyonun favori parçaları

Her hava durumunda şık bir stil

Kadınlar için montlar, mantolar ve aksesuarlar

Her hava için erkek outdoor kıyafetleri

  
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
   
 
  • Siyah Mont
High-Performance kaplama ve kapalı dikişler sayesinde su ve rüzgar geçirmez, hava alır
429,95TL
349,95TL
Hızlı Görünüm
 
  • Siyah Şapka
High-Performance kaplama ve kapalı dikişler sayesinde su ve rüzgar geçirmez, hava alır
 
  • Siyah Su Geçirmez Akıllı Telefon Kılıfı
Yüzerken, şnorkel ile yüzerken, sörf yaparken, yelken kullanırken vb. sudan, tozdan ve kumdan korur

Küçükler için yağmur eğlencesi

74 ila 128 beden arası montlar, pantolonlar ve çizmeler

Damlalara rağmen kuru mu?

evoPel® donanımı ile bir sonraki sağanak başlayabilir! Çevre dostu emprenye palm yağı içermez, biyolojik olarak çözünebilir ve bitki tohumu bazlıdır. Doğa'nın gücü ile dayanıklı, su tutmayan ve buna rağmen yumuşak bir malzeme oluşur, hızlı kurur ve ayrıca uzun ömürlüdür.

Eski plastik atıktan daha fazlası mıdır?

Evet; çünkü çöp gibi mevcut ham maddelerin kullanımı dünyayı korumak için önemlidir. Geri dönüştürülmüş malzemeli ürünlerimiz için PET şişeler polyester lifleri olarak işlenir. Bu, enerji tasarrufu sağlar ve kaynakları korur.
Bu ürün için 24 PET şişe geri dönüştürülmüştür.*

*Kaynak: textileexchange.org'u baz alarak kendi yaptığımız hesaplamadır

Cafissimo & Kahve

  
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • Elektrikli Su Isıtıcısı
Paslanmaz çelik su ısıtıcısı - deveboynu şekli suyun hassas şekilde dökülmesini destekler
699,95TL
    
  • Gold Selection Öğütülmüş Filtre Kahve 250g
Klasik lezzet filtre kahve seçeneğiyle!
Yoğunluk:56
 
  • Rawsome Hindistan Cevizi Vegan Meyve Barı,6'lı
vegan, glutensiz, şekersiz, katkısız, koruyucusuz
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • Organik Zencefilli Tarçınlı Kurabiye, 6'lı
Bir kutu 6 adet içermektedir.
87,00TL
74,95TL
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • Quru Kurutulmuş Çilek 3'lü
70g x 3 adet olarak teslim edilir.
74,95TL

DOĞA VE İNSAN İÇİN ADİL: BU BİZİM SÖZÜMÜZ

Tchibo olarak, yaşadığımız dünya için sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle 13 yılı aşkın süredir ürünlerimizi çevreye dost olarak üretmeyi taahhüt ediyoruz. Müşterilerimizin hem kaliteli hem de çevre dostu olarak nitelendirilen ürünleri satın almalarını sağlamak istiyoruz. Bunu birçok alanda başardık ama daha çok yolumuz olduğunu da biliyoruz ve başarmak için azimle çalışıyoruz. Bu koleksiyondaki ürünlerimizin sürdürülebilirliğini buradan ve tchibo.com.tr/doga-dostu-c400072130.html adresinden öğrenebilirsiniz.
Global Organik Tekstil Standardına (GOTS) göre sertifikalı giysilerimiz üç kat daha iyi bir dokunuşa sahiptir. Çünkü kontrollü organik tarımdan ve tekstil üretim zincirinin tamamındaki çevre ve sosyal gereksinimlerden herkes faydalanıyor: Çevre, teslimat zincirindeki insanlar ve siz.

GOTS KALİTESİ
Bu hafta seçilmiş ürünler GOTS sertifikalıdır. Kontrollü organik tarımdan elde edilmiş %70 / en az %70 pamuk içeriyorlar ve Global Organik Tekstil Standardına (GOTS) göre üretildiler. Hem tarımda hem de işleme sırasında tehlikeli kimyasallar ve kritik katkı maddeleri kullanmıyoruz.
Organik pamuk içeren tekstillerimiz de DOĞA DOSTU ve hedefimiz olan %100 sürdürülebilirliğe ulaşmamıza yardımcı oluyor. Şimdiden başarıya ulaşabildik, çünkü 2015 yılında kullanılan pamuğun yaklaşık %76'sı sürdürülebilir kaynaklardan oluşmuştu.

Organik pamuğun çevreye uyumlu üretim şekli, tür çeşitliliğini koruyor ve verimli toprakları muhafaza ediyor, bu da pamuk çiftçilerine fayda sağlıyor. Organik pamuk içeren ürünlerimizi kolayca malzeme bilgilerinden öğrenebilirsiniz: En az %95 organik pamuk içeriyorlarsa, OCS 100 damgası ile ve en az %50 organik pamuk içeriyorlarsa, OCS Blended damgası ile garanti edildiğini görebilirsiniz.
Geri dönüşümlü malzemeli ürünlerimiz için değerli maddeleri yeniden kullanırız ve bu sayede kaynaklardan ve enerjiden tasarruf etmiş oluruz; çünkü bir kereden fazla kullanmak tam anlamıyla DOĞA DOSTU'dur.

DOĞA DOSTU SEÇİMLER
Geri dönüşümlü malzemeden üretilen ürünlerden satın alarak sürdürülebilir bir yaşam stilini seçmiş olursunuz; çünkü bu sayede değerli ham maddeler ve enerji kaybolmaz. Zararlı egzoz gazlarının salınımı, suyun ve kimyasalların kullanımı da bu yöntemle azaltılabilir, ürünlerimizin kalitesi aynı kalır.