Yağmur Montu

349,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • %100 geri dönüştürülmüş malzemeden – High-Performance kaplamalı
  • Üst malzemesi 3.000 mm'ye kadar su basıncına dayanıklı
  • 3 katmanlı kaplama sayesinde rahat giyim hissi
  • Su ve rüzgar geçirmez, hava alır

Yağmur Montu

Sipariş Numarası 394659
Yağmur mu başladı? Süper! Çamurun içerisinde oynamak çok daha fazla eğlencelidir – tabii doğru kıyafetler ile. Çocuk yağmur montu bunun için ideal bir temeldir. Tamamen geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir ve üç katmanlı High-Performance kaplaması çevre dostu evoPel emprenye, gizlenmiş dikişler ve zıt renklerde bantlar ile işlenmiştir. Bu, çocuk montunu rüzgar ve su geçirmez hale getirir, aynı zamanda hava alır; böylece zıplayıp oynarken de rahat bir vücut iklimi hakim olur.  Yüksek giyim konforu Yağmur montu son derece rahat bir giyim hissi ile puan toplayabilir ve çıt çıt düğmeleri sayesinde son derece kolay bir şekilde giyilir ve çıkarılır. İki adet yan cebi bulunur, kapüşonu çıt çıt düğmeler ile sabitlenir ve çıkarılabilir – ve arka kısmında bulunan kirpi şeklindeki bir reflektör, ışığın yetersiz olduğu zamanlarda da iyi bir görünürlük sağlar.

Renk

Güvercin mavisi

Malzeme

%100 polyester (geri dönüştürülmüş)

Diğer Uyarılar

Beden/Yaş:
86/92 beden (yakl. 1–2 Y)
98/104 beden (yakl. 2–4 Y)
110/116 beden (yakl. 4–6 Y)
122/128 beden (yakl. 6–8 Y)
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Yumuşatıcı kullanmayınız
Evopel Bilgisi
Evopel Bilgisi
Yeni Evopel ekipmanımız, bitki tohumlarına ve yenilenebilir kaynaklara dayanan ve florokarbon içermeyen çevre dostu bir malzemenin içine işleme yöntemidir. Bu yöntem, malzemeyi yağmurdan ve çamur ve çamur gibi sulu kirlerden korur.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394659

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.