Unisex Yağmur Pantolonu

58,95TL -% 32
39,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • High-Performance kaplama ve kapalı dikişleri sayesinde hava alır; su ve rüzgar geçirmez
  • Ayakkabılarla da kolay giyip çıkarmak için fermuarlı
  • Normal kesim

Unisex Yağmur Pantolonu

Sipariş Numarası 308985
Yağmurlu havalara tek çözüm! High-Performance kaplama ve kapalı dikişleri sayesinde hava alır; su ve rüzgar geçirmez. Yüzey malzemesi 3.000 mm’ye kadar su basıncına dayanıklıdır. Reflektörlü kısımları görünmenizi sağlar. Çevre dostu ecorepel® yalıtımı sayesinde kir tutmaz.

Fonksiyonel detaylı yağmur giysisi

Fileli astarı dengeli bir vücut ısısı sunar. Beli lastikli, fermuarlı ve çıt çıtları sayesinde kolayca giyilebilir. 2 adet fermuarlı ceplidir. Diz kısmı özel şekillidir. Cırt cırtları sayesinde genişliği ayarlanabilir paçalıdır. Normal kesimlidir.

Renk:

Siyah

Kesim

Vücuda yapışmıyor

Ölçüler:

İç bacak uzunluğu yaklaşık 80 cm
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

308985

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.