Unisex Panço Yağmurluk

119,95TL -% 33
79,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Çevre dostu ecorepel® yalıtımı sayesinde kir tutmaz
  • Katlanabilir, entegre çantasında muhafaza edilebilir; bel çantası olarak takılabilir

Unisex Panço Yağmurluk

Sipariş Numarası 309688
Panço yağmurluk su ve rüzgar geçirmez kaplamalıdır. İç kısmında elastikli kol girişleri vardır ve yağmurlu havalarda bisiklete binerken giymek için idealdir. Bu panço High-Performance kaplaması sayesinde hava geçirir ve kapalı dikişleri sayesinde yağmurlu havalara karşı donanımlıdır.

Çok yönlü yağmur giysisi

Reflektörlü biyeler sayesinde trafikteki diğer araçlar tarafından da görünmenizi sağlar. Yüzey malzeme 3.000 mm’ye kadar su basıncına dayanıklıdır. Katlanabilir, entegre çantasında muhafaza edilebilir ve bel çantası olarak takılabilir.

Malzeme:

%100 polyester

Renk:

Siyah

Fonksiyonel detaylı yağmur pançosu

  • Kapüşonun genişliği isteğe göre ayarlanabilir; küçük rüzgarlıklıdır
  • Yakası da genişliği ayarlamak için cırt cırtlı
  • Çıt çıtlarla kapanan, yandan kol yırtmaçlıdır
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Narin yıkama
Yumuşatıcı kullanmayınız
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309688

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.