Schließen

TV Radyo Stereo Kulaklık

499,95 TL -40% - 200,00 TL Kazançlı ürün
299,95 TL
 • Durum: Stokta
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Kalite: Tchibo Kalite Güvencesi
 • Örn. TV ve Hi-Fi bağlantısından kablosuz müzik taşıma
 • 2,4 GHz sessiz taşıma frekansı sayesinde öne çıkan transfer güvenliği
 • Yüksek giyim konforu için daha az ağırlık ve çene altı kulaklığı
 • CD kalitesinde doğal ses
 • Akustik optimizasyonu; ileri yaşlardaki azalmış işitme durumuna uyum sağlar
 • Ayrı denge ayarlayıcılı ve durum LED’li ses şiddeti ayarı
 • Yaklaşık 120 desibele kadar ses şiddeti
 • Hızlı şarj fonksiyonu
 • Erişim mesafesi yaklaşık 20 m
 • Kulaklık bağlantısı için ya da televizyona sabitlemek için harici mikrofon; odadaki arka plandaki sesin algılanmasını mümkün kılar
 • 9 saate kadar kullanım süresi için entegre lityum polimer batarya
 • Otomatik bağlantı ve açık kullanım ögeleri sayesinde kolay devreye alma ve çalıştırma
 • Gürültü oranı en az 75 dB
 • Frekans aralığı 30 Hz–20 kHz
 • Güç parçası, 3,5 mm jak kablosu, 3,5 mm jak prizli ses adaptörü ve 2 RCA soketi, 1 çift ek silikon kulaklık süngeri dahil
Adet :

TV Radyo Stereo Kulaklık

Ürün numarası: 350431

Başkalarını rahatsız etmeden en sevdiğiniz diziyi izleyin ya da en sevdiğiniz müziği dinleyin. TV Radyo Stereo Kulaklık, TV ve Hi-Fi sistemlerinden kablosuz ses taşır ve her şekilde konfor sunar.

Renk:

Siyah

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 26x9x22 cm
Kablo uzunluğu yaklaşık 1,5 m

Uyarı:

Distorsiyon maks. %0,5

Aksesuar:

Güç parçası, 3,5 mm jak kablosu, 3,5 mm jak prizli ses adaptörü ve 2x RCA soketi, 1 çift ek silikon kulaklık süngeri ve ayrı mikrofon dahildir

Kalite Sertifikaları

Garanti

Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

350431

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.