Schließen

Tesa Hakkında

Endüstri, zanaatkâr ve tüketiciler için yapışkan bant üreticisi.Güvenilir çözümleri ve üstün hizmet kalitesiyle tesa, süreçlerin en uygun hale getirilmesinde ve ürünlerin geliştirilmesinde ,endüstri alanındaki sektör ortaklarını desteklemektedir. Ayrıca tesa, en uygun sonuçlara verimli olarak ulaşmaları için profesyonel zanaatkarlara, ev ve ofisteki günlük işlerini kolaylıkla yerine getirmeleri için tüketicilere de yardım etmektedir.
Su geçirmez dayanıklı bant çeşitleri,haşerelere karşı sineklik, kapı altı rüzgar korumalıkları ve çeşitli kendinden yapışkanlı not kağıtları en çok tercih edilen ürünler .

 

tesa® Xtreme Tamir ve Koruma Bandı, 3m:25mm, Şeffaf

tesa® Xtreme Tamir ve Koruma Bandı
39,95 TL 27,95 TL Quickshop
 

tesa® Xtreme Tamir ve Koruma Bandı, 3m:25mm, Siyah

tesa® Xtreme Tamir ve Koruma Bandı
39,95 TL 27,95 TL Quickshop
  

tesa® Powerstrips Askı Büyük Oval Kendinden Yapışkanlı, Çıkarılabilir, Beyaz

Büyük boyuttadır. Oval şeklindedir. Renk : Beyaz Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. 2 kg'a kadar güçlü tutuş sağlar. Fayans, cam, tahta, plastik ve çeşitli diğer yüzeylerde kullanılabilir. Matkapsız, vidasız veya çivisiz kolayca monte edilir. Askılar Powerstrips® bant ile tekrar kullanılabilir.
14,95 TL Quickshop
  

tesa® Extra Power Universal Duct Bant, Gaffer Bant, 25m:50mm, Gri

25m 50mm ebatlarındadır. Gri renktedir. El sanatları, tamir, bağlama, gruplama, güçlendirme, işaretleme ve çok daha fazlası için uygundur. Günlük,hızlı ve kolay tamirler içindir. Her türlü yüzey için güçlü tutus sağlar. Elle yırtılabilir.
29,95 TL Quickshop

tesa® Extra Power Universal Duct Bant, Gaffer Bant, 25m:50mm, Siyah

25m 50mm ebatlarındadır. Siyah renktedir. El sanatları, tamir, bağlama, gruplama, güçlendirme, işaretleme ve çok daha fazlası için uygundur. Günlük,hızlı ve kolay tamirler içindir. Her türlü yüzey için güçlü tutus sağlar. Elle yırtılabilir.
29,95 TL Quickshop
 

tesa Powerstrips Büyük, Çift Taraflı Kendinden Yapışkanlı Şerit Bant, Çıkarılabilir

1 pakette 10 şerit bant içerir. Nesneler için çoğu yüzeyde güçlü tutuş sağlar* Benzersiz Powerstrips® teknolojisi sayesinde iz bırakmadan çıkarılabilir. Powerstrips® Büyük Boy: pürüzsüz yüzeylerde azami 2 kg yük taşır. Tüm Powerstrips® askı çeşitleri için uygundur.
7,95 TL Quickshop
  

tesa® Powerbond® Ayna Çift Taraflı Montaj Bandı, 5m:19mm

5m*19mm ebatlarındadır. Aynalar için idealdir. Maksimum 70 x 70 cm boyutundaki ve 4 mm kalınlığındaki aynaları yapıştırır. Banyolar gibi nemli mekanlara uygundur.
15,25 TL Quickshop

tesa® Powerbond® Ayna Çift Taraflı Montaj Bandı, 1.5m:19mm

1,5m*19mm ebatlarındadır. Aynalar için idealdir. Maksimum 70 x 70 cm boyutundaki ve 4 mm kalınlığındaki aynaları yapıştırır. Banyolar gibi nemli mekanlara uygundur.
9,95 TL Quickshop
 

tesa® Powerbond® Şeffaf Çift Taraflı Montaj Bandı, 1.5m:19mm

1,5m*19mm ebatlarındadır. Cam ve şeffaf nesneler için idealdir. Kristal berraklığında ve ekstra incedir. 10 cm'lik bant başına 2 kg* taşıyabilir. Cam, fayans, alçı, tahta ve çoğu plastiğe tutunabilir.
14,95 TL 13,25 TL Quickshop
  

tesa® Çift Taraflı Köpük Bant, İç Mekan, 1.5mx19m

Birçok ev uygulaması için, özellikle iç mekanlarda küçük nesneleri sabitlemek için uzun ömürlü çift taraflı tesa® montaj bandı.
9,95 TL Quickshop

Powerbond Montaj Bandi - Dış Mekan 1.5m

Birçok dış mekan uygulaması için güvenilir, hava koşullarına dirençli kendinden yapışkanlı tesa® montaj bandı.
14,95 TL 13,50 TL Quickshop
 
tesa® Powerstrips® Çerçeve Askısı Kendinden Yapışkanlı, Çıkarılabilir, beyaz
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Powerstrips® Çerçeve Askısı Kendinden Yapışkanlı, Çıkarılabilir, beyaz

Paket içinde 2 adet beyaz renkte askı ve 4 Büyük Şerit Bant bulunmaktadır. Çivi ve vidalara alternatif bir çözümdür. 1 kg'a kadar tutuş sağlar. Matkapsız, vidasız veya çivisiz kolayca monte edilir. Askılar Powerstrips® Büyük Bant ile tekrar kullanılabilir. Askılar Powerstrips® bant ile tekrar kullanılabilir.
7,95 TL
   

tesa® Powerbond® İnce Çift Taraflı Montaj Bandı, 5m:9 mm

5m*9mm ebatlarındadır.1 pakette 2 rolu bulunmaktadır. İç mekanlarda kullanım için idealdir. Güçlü tutuş sağlar.
22,95 TL 20,75 TL Quickshop

tesa® Powerbond® Ultra Güçlü Çift Taraflı Montaj Bandı, 5m:19mm

5m*19mm ebatlarındadır. İç ve dış mekan kullanımı için idealdir. Ultra güçlü tutuş sağlar. Pek çok pürüzsüz ve yeterince sert yüzey üzerine tutunur. UV ışınlarına karşı dayanıklı değildir. 10 mm kalınlığında 6 kg’a kadar olan düz ve yassı malzemeler içindir.
29,95 TL 26,95 TL Quickshop

tesa® Powerbond® İç Mekan Çift Taraflı Montaj Bandı, 5m:19mm

5m*19mm ebatlarındadır. İç mekanda kullanım için idealdir Güçlü tutuş sağlar. 10 cm'lik bant başına 5 kg* taşıyabilir Fayans, alçı, tahta ve çoğu plastiğe tutunabilir.
24,95 TL 22,50 TL Quickshop
   

tesa® Extra Power Universal Duct Bant, 10m:50mm, Gri

10m*15mm ebatlarınadadır. Gri renktedir. El sanatları, tamir, bağlama, gruplama, güçlendirme, işaretleme ve çok daha fazlası için uygundur. Zorlayıcı hava şartlarına karşı dirençli ve su geçirmez,özellikle dış mekan uygulamaları için tasarlanmıştır. Şeffaf bez ile güçlendirilmiş bir film banttır. 1 yıllık UV direncine sahiptir. -40 °C ila +95 °C arasında sıcaklığa karşı dirençlidir. Elle yırtılabilir. Solvent içermez.
19,95 TL Quickshop

tesa® Extra Power Şeffaf Duct Bant, 10m:48mm, Şeffaf

10m:48mm ebatlarındadır. Şeffaftır.Pek çok yüzey üzerinde mükemmel yapışma sağlar. Güçlü ve uzun ömürlü yapışma sağlar. Hava koşullarına karşı dirençlidir ve su geçirmez. Çözücülere karşı oldukça yüksek direnç gösterir. Şeffaf, plastik materyal ve çatlak cam üzerinde geçici tamir işlemleri için idealdir.
22,95 TL Quickshop

tesa® Extra Power Universal Duct Bant, 10m:50mm, Siyah

10m*15mm ebatlarınadadır. Siyah renktedir. El sanatları, tamir, bağlama, gruplama, güçlendirme, işaretleme ve çok daha fazlası için uygundur. Zorlayıcı hava şartlarına karşı dirençli ve su geçirmez,özellikle dış mekan uygulamaları için tasarlanmıştır. Şeffaf bez ile güçlendirilmiş bir film banttır. 1 yıllık UV direncine sahiptir. -40 °C ila +95 °C arasında sıcaklığa karşı dirençlidir. Elle yırtılabilir. Solvent içermez.
19,95 TL Quickshop
   

tesa® Powerbond® Ultra Güçlü Çift Taraflı Montaj Bandı, 1.5m:19mm

1,5m*19mm ebatlarındadır. İç ve dış mekan kullanımı için idealdir. Ultra güçlü tutuş sağlar. Pek çok pürüzsüz ve yeterince sert yüzey üzerine tutunur. UV ışınlarına karşı dayanıklı değildir. 10 mm kalınlığında 6 kg’a kadar olan düz ve yassı malzemeler içindir.
12,95 TL 11,75 TL Quickshop

tesa® Powerstrips® DECO - İz Bırakmadan Sökülebilir Yedek Bant

1 pakedinde 16 adet yedek bant bulunmaktadır. Hafif dekorasyon ürünlerini cam ve aynaya sabitlemek için uygundur. Benzersiz Powerstrips® teknolojisi sayesinde iz bırakmadan sökülebilir. Şeffaflığı dolayısı ile neredeyse görünmezdir. Yüksek UV dayanıklılığına sahiptir. tesa Powerstrips® DECO,tesa Powerstrips® askıların kullanımı için uygundur.
11,95 TL Quickshop

tesa® Powerstrips® Askı, Şeffaf, Çıkarılabilir, 5 Adet

Cam ve aynalar üzerine yapıştırılan hafif nesneleri taşımak için güçlü tutuş sağlar. Benzersiz Powerstrips® teknolojisi sayesinde iz bırakmadan çıkarılabilir. Şeffaftır dolayısıyla neredeyse görünmez. Yüksek UV dengesine sahiptir. DEKO-Askıları yeni Powerstrips® DEKO şerit bantlar ile tekrar kullanılabilir.
16,95 TL Quickshop
  

tesamoll® Standart Kapı Altı Hava Akımı Önleyici Fırça, 1m:37mm, Beyaz

Vidasız veya çivisiz kolayca kendinden yapışır. Beyaz renktedir. 100 cm* 3,7 cm ebatlarındadır. Parke ve ahşap zeminler, PVC, laminat gibi pürüzsüz zemin yüzeyleri içindir. Zemine ile kapı arasındaki boşluğun 12 mm'e kadar olduğu kapıaltları için uygundur. 4 yıla kadar dayanıklılık sağlar. Plastik malzemeden yapılmıştır. UV ışınlarına ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.
22,50 TL 19,95 TL Quickshop

tesamoll® Standart Kapı Altı Hava Akımı Önleyici Fırça, 1m:37mm, Kahverengi

Vidasız veya çivisiz kolayca kendinden yapışır. Kahverengidir. 100 cm* 3,7 cm ebatlarındadır. Parke ve ahşap zeminler, PVC, laminat gibi pürüzsüz zemin yüzeyleri içindir. Zemine ile kapı arasındaki boşluğun 12 mm'e kadar olduğu kapıaltları için uygundur. 4 yıla kadar dayanıklılık sağlar. Plastik malzemeden yapılmıştır. UV ışınlarına ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.
22,50 TL 19,95 TL Quickshop
  

tesamoll D-Profil Kapı Pencere İzolasyon Bandı , 6m:9mm:7mm, kahverengi

tesamoll® Kapı ve Pencere izolasyon Bandı, D-profil 6 Mt Kahverengi
15,25 TL 12,95 TL Quickshop

tesamoll D-Profil Kapı Pencere İzolasyon Bandı , 6m:9mm:7mm, beyaz

tesamoll® Kapı ve Pencere izolasyon Bandı, D-profil 6 Mt Bej Rengi
15,25 TL 12,95 TL Quickshop
  
tesamoll Isı Koruyucu Reflektör Folyo, 100cm:70cm, Gümüş Rengi
-16 %
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesamoll Isı Koruyucu Reflektör Folyo, 100cm:70cm, Gümüş Rengi

tesamoll® Isı Koruyucu Reflektör Folyo, 100cm:70cm, Gümüş rengidir.
17,95 TL 14,95 TL

tesamoll Standart Kapı Altı Hava Akımı Önleyici Fırça,1m:37mm,Şeffaf

tesamoll® Standart Kapıaltı Fırçası (Kapı-zemin arası) , Şeffaf , 100 cm* 3,7 cm
22,25 TL 19,95 TL Quickshop
  

tesa® Sessiz Açılabilen Koli Bandı, Kahverengi

tesa® Yüksek performans, Solvent içermeyen, sessiz açılabilen koli bandı
8,95 TL Quickshop

tesa® Sessiz Açılabilen Koli Bandı, Şeffaf

tesa® Yüksek performans, Solvent içermeyen, sessiz açılabilen koli bandı
8,95 TL Quickshop
 

tesa BASIC Şerit Silici, 8m:5mm

8 m*5 mm ebatlarındadır. Yan tutma özelliği ile rahat bir kullanım sağlar. Hem sol hem de sağ elini kullananlar için uygundur. Güçlü örtücülük sağlar.
4,45 TL 3,95 TL Quickshop
  
tesa Sıvı Hızlı Yapıştırıcı, Düz Yüzeyler İçin, 4,5gr
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa Sıvı Hızlı Yapıştırıcı, Düz Yüzeyler İçin, 4,5gr

Adedi 4,5 gr’dır. Düzgün yüzeyler için idealdir. Hızlı, güçlü birleştirme sağlar. Soğuk ve ısıya karşı yüksek direnç sayesinde mükemmel uzun ömürlü sonuçlar sunar.
2,95 TL
tesa Sıvı Hızlı Jel Yapıştırıcı, Pürüzlü Yüzeyler için 4.5g
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa Sıvı Hızlı Jel Yapıştırıcı, Pürüzlü Yüzeyler için 4.5g

Adedi 4,5 gr’dır. Düzgün ve pürüzlü yüzeyler için idealdir. Hızlı, güçlü birleştirme sağlar. Soğuk ve ısıya karşı yüksek direnç sayesinde mükemmel uzun ömürlü sonuçlar sunar.
3,65 TL
  

tesa Film BASIC Şeffaf Bant, 66m:19mm

1 rulodur. 66m*19mm ebatlarındadır. Sağlam kaliteye sahiptir. Yüksek şeffaflıktadır.
2,95 TL Quickshop
tesa Film BASIC Şeffaf Bant, 10m:12mm
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa Film BASIC Şeffaf Bant, 10m:12mm

1 rulodur. 10 m*12 mm ebatlarındadır. Sağlam kaliteye sahiptir. Yüksek şeffaflıktadır.
0,50 TL
    

tesa Film BASIC Görünmez Şeffaf Bant, 33m:15mm

1 rulodur. 33m*15mm ebatlarındadır. Sağlam kaliteye sahiptir. Tükenmez ve kurşun kalem ile yazı yazılabilir. Fotokopide iz bırakmaz.
2,95 TL Quickshop
tesa Film BASIC Şeffaf Bant, 33m:12mm
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa Film BASIC Şeffaf Bant, 33m:12mm

1 rulodur. 33 m*12 mm ebatlarındadır. Sağlam kaliteye sahiptir. Yüksek şeffaflıktadır.
1,25 TL

tesa Film BASIC Görünmez Bant, 10m:15mm Şeffaf

1 rulodur. 10m*15mm ebatlarındadır. Sağlam kaliteye sahiptir. Tükenmez ve kurşun kalem ile yazı yazılabilir. Fotokopide iz bırakmaz.
1,45 TL 1,25 TL Quickshop

Tesa Film Standart Şeffaf

İyi yapışma özelliklerine sahip genel amaçlı kendinden yapışkanlı film bant.
1,50 TL Quickshop
    

tesa Film Kristal Şeffaf Bant, 8 x 10m:19mm

8 rulodur. 10m*19mm ebatlarındadır. Yüksek şeffaflıktadır,çoğu yüzeyde görünmez. Yırtılmaya karşı yüksek dirençe sahiptir.Yüksek kaliteli ve kuvvetli yapışma sağlar.Sessiz açılır.Uzun ömürlü kullanıma sahiptir. PP Folyodur.Solvent içermez tesafilm, Bant kesici ile kullanıma uygundur.
11,75 TL Quickshop

tesa Film Kristal Şeffaf Bant, 8 x 33m:19mm

8 rulodur. 33m*19mm ebatlarındadır. Yüksek şeffaflıktadır,çoğu yüzeyde görünmez.Yırtılmaya karşı yüksek dirençe sahiptir.Yüksek kaliteli ve kuvvetli yapışma sağlar.Sessiz açılır.Uzun ömürlü kullanıma sahiptir.PP Folyodur.Solvent içermez tesafilm, Bant kesici ile kullanıma uygundur.
24,25 TL Quickshop

tesa Film Standart Şeffaf Bant, Kendinden Yapışkanlı, 4 x 33m:15mm

4 Rulodur. 33 m*15 mm ebatlarındadır. Şeffaftır. Dahili bant kesicisi bulunmaktadır. İyi yapışma sağlar. Yüksek yırtılma direncine sahiptir. Kolayca açılır. PP Folyo'dan üretilmiştir.
6,95 TL Quickshop

BASIC Film Şeffaf 12'li Paket

tesa BASIC Film Bant 12 Rulo, 33m:12mm
7,95 TL Quickshop
  

Mini Bant Kesici (El Tipi) ve 2 Görünmez Film Bant

tesa Görünmez Bant 2 Rulo + Mini Bant Kesicisi, 10m:19mm
6,95 TL Quickshop

Çift Taraflı Bant ve Bant Kesici

tesafilm Çift Taraflı bant, 7.5m:12mm, Şeffaf + Bant Kesici
4,95 TL Quickshop
 
tesa Film Görünmez Şeffaf Bant Mat Görünümlü, 33m:19mm
-14 %
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa Film Görünmez Şeffaf Bant Mat Görünümlü, 33m:19mm

1 rulodur. 33m * 19mm ebatlarındadır. Açık renk kağıt üzerinde neredeyse görünmez. Birçok kalem ile üzerine yazı yazılabilir. Kullanımı kolaydır. Fotokopide görünmez Yüksek yırtılma direncine sahiptir. Sessiz açılır. Sağlam yüzeylerden kolay ve hızlıca çıkarılabilir. PP Folyo'dan üretilmiştir. Mevcut tüm tesa film® bant kesme makinaları için uygundur
6,95 TL 5,95 TL
  
tesa Simli Sıvı Yapıştırıcı, Koyu Renkler, Kırmızı; Yeşil; Sarı; Beyaz; Pembe; Mor
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa Simli Sıvı Yapıştırıcı, Koyu Renkler, Kırmızı; Yeşil; Sarı; Beyaz; Pembe; Mor

1 Paketi 6 farklı koyu renkten oluşmaktadır. Adedi 10 gr’dır. Yoğun Parlaklık ,metalik efekti bırakır. Şeffaf tüp kolaylıkla sıkılır ve hassas başlık sayesinde rahat uygulanır.
7,95 TL

tesa Simli Sıvı Yapıştırıcı, Açık Renkler, Sarı; Kırmızı; Pembe; Mor; Mavi; Yeşil

1 Paketi 6 farklı pastel renkten oluşmaktadır. Adedi 10 gr’dır. Yoğun Parlaklık ,metalik efekti bırakır. Şeffaf tüp kolaylıkla sıkılır ve hassas başlık sayesinde rahat uygulanır.
7,95 TL Quickshop
 

tesa Sprey Yapıştırıcı, Ekstra Güçlü, 500ml

500 ml’dir. Kaba ve düzgün olmayan yüzeylerde ağır materyaller için uygundur. Sprey yönü yatay veya dikey olarak kullanılabilir. Ayarlanabilir sprey miktarı (H: yüksek, M: orta, L: düşük) Neme ve -30 °C ila +80 °C’lik sıcaklığa (kısa süreli olarak 100 °C) karşı dayanıklıdır. Silikon içermez.
44,95 TL 32,95 TL Quickshop
 

Tesa Beyaz Hamur Yapıştırıcı 80Adet

tesa® TACK Yapışkan Hamur
5,95 TL Quickshop
 

tesa® Ofis Not Kağıdı, Yapışkanlı Kağıt, 75mm:75mm, Sarı

75*75 mm ebatlarında 100 yapraktır. İşaretleme ve etiketleme içindir. İyi yapışma sağlar. Sökülmesi kolaydır. Solvent içermez. İyi okunabilirlik için ayırt edilebilir bir sarı tondadır.
1,25 TL Quickshop
   

tesa® Ofis Not Kağıdı, Yapışkanlı Kağıt, 125mm:75mm, Sarı

125*75 mm ebatlarında 100 yapraktır. İşaretleme ve etiketleme içindir. İyi yapışma sağlar. Sökülmesi kolaydır. Solvent içermez. İyi okunabilirlik için ayırt edilebilir bir sarı tondadır.
2,25 TL Quickshop
tesa® Ofis Not Kağıdı, Yapışkanlı Kağıt, 50mm:40mm, Sarı
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Ofis Not Kağıdı, Yapışkanlı Kağıt, 50mm:40mm, Sarı

50*40 mm ebatlarındadır. 3’lü pakettir,her 1 adet 100 yapraktır. İşaretleme ve etiketleme içindir. İyi yapışma sağlar. Sökülmesi kolaydır. Solvent içermez. İyi okunabilirlik için ayırt edilebilir bir sarı tondadır.
1,75 TL
tesa® Ofis Not Kağıdı, Yapışkanlı Kağıt, 50mm:75mm, Sarı
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Ofis Not Kağıdı, Yapışkanlı Kağıt, 50mm:75mm, Sarı

50*75 mm ebatlarında 100 yapraktır. İşaretleme ve etiketleme içindir. İyi yapışma sağlar. Sökülmesi kolaydır. Solvent içermez. İyi okunabilirlik için ayırt edilebilir bir sarı tondadır.
1,00 TL
   

tesa BASIC Çok Amaçlı Sıvı Yapıştırıcı, 35gr

35 g’dır. Kağıt, fotoğraf, kumaş,keçe, mantar; deri ve ahşabı yapıştırır. Solvent içermez. Elden yıkanarak çıkarılabilir.
3,95 TL Quickshop

tesa Yapıştırıcı Stick ecoLogo® , Pembe ve Mavi

Ambalajında 2 adet bulunmaktadır. 1 adedi 10gr/ml ‘dir.Pembe ve mavi seçenekleri mevcuttur. Kağıt, karton, fotoğraf, kumaş, keçe, mantar, deri ve sert köpük için uygundur. Solvent içermez Kullanımı kolay ve kokusuzdur. Elden yıkayarak çıkarılabilir. ecoLogo® ; Solvent içermez. %100 geri dönüştürülmüş plastik. PVC içermeyen blister. Ambalajında: geri dönüştürülmüş mukavva ve geri dönüştürülmüş plastik kullanılmıştır.
4,95 TL Quickshop

tesa Glue Stamp Pratik Yapıştırıcı, ecoLogo® , 8.4 mm: 8.4 mm Çift Taraflı pedler , 1100 Baskı

Kullanım kolaylığı ön plana çıkan damga yapıştırıcı, basıldıktan sonra uygulama alanında 8.4 x 8.4 mm çift taraflı yapışkan bırakır.Geleneksel yapışkanlara karşı akıllı, temiz ve verimli bir alternatiftir. Kağıt, karton veya Kağıt / karton üzerindeki notlar ve fotoğrafların yapışması için uygundur. Evde veya ofiste çeşitli uygulamalar için yardımcıdır. Solvent içermez. Yaklaşık 1100 damgalık küçük yapışkan pedler içerir.
16,95 TL 10,75 TL Quickshop
 

tesa® Protect Koruma Tamponları, Dikdörtgen, 10mm:10mm, Beyaz

Paket içinde 8 adet bulunmaktadır. 10mm*10mm ebatlarındadır. Beyaz renktedir. Kapı kollarının duvara ve nesnelere zarar vermesini önler. Kendinden yapışkanlıdır.
6,95 TL Quickshop
  
tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 22mm, 12 Adet
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 22mm, 12 Adet

Paket içinde 12 adet bulunmaktadır. 22 mm çapındadır. Daire şeklindedir. Beyaz renktedir. Tahta, cam, parke, laminat ve seramikleri korur. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabilir.
4,95 TL
tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 22mm, 12 adet,
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 22mm, 12 adet,

Paket içinde 12 adet bulunmaktadır. 22 mm çapındadır. Daire şeklindedir. Kahverengi’dir. Tahta, cam, parke, laminat ve seramikleri korur. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabilir.
4,95 TL
  
tesa® On & Off Cırt Bant Kablo Toplayıcı,12mm:20cm, 5 farklı renk, beyaz;siyah;mavi;kırmızı;sarı
-10 %
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® On & Off Cırt Bant Kablo Toplayıcı,12mm:20cm, 5 farklı renk, beyaz;siyah;mavi;kırmızı;sarı

12mm*20 cm ebatlarındadır. Elektrikli cihazların kablolarını ve aksesuarlarını demetlemek ve toparlamak içindir. Pratik bir şekilde kullanılabilir. Paket içinde 5 adet bulunmaktadır. Beyaz,siyah,mavi,kırmızı ve sarı renklerdedir. Kaybetmeye karşı veya ayırt edici amaçlada kabloya takılabilir. Birçok uygulamada tekrar tekrar kullanılabilir. 1000 kez açılıp kapatılabilir.
16,95 TL 15,25 TL

tesa® On & Off Cırt Bant Kablo Toplayıcı,5m:10mm, siyah

10mm*500cm ebatlarındadır. Boyuta göre kesilebilir,ihtiyacınıza uygun boyutta kullanabilirsiniz. Siyah renktedir. Elektrikli cihazların kablolarını ve aksesuarlarını demetlemek ve toparlamak içindir. Ev ve ofis için idealdir. Birçok uygulamada tekrar kullanılabilir 1000 kez açılıp kapatılabilir.
24,95 TL 22,25 TL Quickshop
   

tesa® Kaydırmaz Bant Zemin Güvenliği için, 5m:25mm, Siyah

5m*25mm ebatlarındadır.Siyah renktedir.Son derece güçlü bir yapışma ile zemine tutunur ve kullanıma dayanlıklı bir banttır.Temizlik ürünlerine, UV ışınlarına ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır.
26,95 TL 19,95 TL Quickshop

tesa® Islak Zemin için Kaydırmaz Bant

tesa® Kaydırmaz Bant, kaygan olmaya meyilli zeminler için etkili bir kaza önleme yöntemidir.
29,95 TL 24,95 TL Quickshop

tesa® Kaydırmaz Bant Zemin Güvenliği için, 5m:25mm, Şeffaf

5m*25mm ebatlarındadır.Şeffaftır.Son derece güçlü bir yapışma ile zemine tutunur ve kullanıma dayanlıklı bir banttır.Temizlik ürünlerine, UV ışınlarına ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır.
21,95 TL Quickshop
   

tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Dikdörtgen, 100mm:80mm, Beyaz

Paket içi 1 adet ve 100mm*80mm ebatlarındadır. Kare şeklindedir. Beyaz renktedir. Tahta, cam, parke, laminat ve seramikleri korur. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabilir.
4,95 TL Quickshop

tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Dikdörtgen, 100mm:80mm

Paket içi 1 adet ve 100mm*80mm ebatlarındadır. Kare şeklindedir. Kahverengi’dir. Tahta, cam, parke, laminat ve seramikleri korur. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabilir.
4,95 TL Quickshop
tesa® Protect Sessiz / Kaydırmaz Yuvarlak Pedler, Ø8mm, Şeffaf
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Protect Sessiz / Kaydırmaz Yuvarlak Pedler, Ø8mm, Şeffaf

Paket içinde 28 adet bulunmaktadır. 8 mm çapındadır. Şeffaftır. Hareketli nesnelerin kaymasını önler. Kapıları veya çekmeceleri kapatırken gürültüyü azaltır ve çarpmaya bağlı darbelerin etkisini azaltarak engeller. Yüzeylerin çizilmesini önler.
6,95 TL
    

tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 18mm, 16 adet,

Paket içinde 16 adet bulunmaktadır. 18 mm çapındadır. Daire şeklindedir. Kahverengi’dir. Tahta, cam, parke, laminat ve seramikleri korur. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabilir.
4,95 TL Quickshop
tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 18mm, 16 adet,
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 18mm, 16 adet,

Paket içinde 16 adet bulunmaktadır. 18 mm çapındadır. Daire şeklindedir. Beyaz renktedir. Tahta, cam, parke, laminat ve seramikleri korur. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabilir.
4,95 TL

tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 26mm, 9 adet,

Paket içinde 9 adet bulunmaktadır. 26 mm çapındadır. Daire şeklindedir. Beyaz renktedir. Tahta, cam, parke, laminat ve seramikleri korur. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabilir.
4,95 TL Quickshop

tesa® Protect Çizilmeye Karşı Koruma Sağlayan Keçe, Yuvarlak, 26mm, 9 adet,

Paket içinde 9 adet bulunmaktadır. 26 mm çapındadır. Daire şeklindedir. Kahverengi’dir. Tahta, cam, parke, laminat ve seramikleri korur. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabilir.
4,95 TL Quickshop
 
tesa® Sineklik, Cibinlik, 12.50m:2.50m
-20 %
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Sineklik, Cibinlik, 12.50m:2.50m

Powerstrips® teknolojisi sayesinde tavan kancası kolay ve hızlı bir şekilde monte edilebilir ve İz bırakmadan kolayca sökülebilir. Tekli ve çiftli yataklar için uygundur.2,5 m yüksekliğe kadar olan tavanlar için uygundur. 30 °C sıcaklıkta yıkanabilir. Seyahat için pratik naylon torbası vardır.
84,95 TL 67,95 TL
 

tesa® Sineklik COMFORT Çırt Bantlı Yedek Rulo, 5.60m, Beyaz

Kendinden yapışkanlı birinci sınıf kalitede cırt banttır.Beyaz renktedir.5,60 m ebatındadır.Eşsiz tesa® Konfor cırt bant çoğu yüzeyden (aluminyum, PVC ve sağlam tahta yüzeyler) iz bırakmadan ve kolayca sökülebilir. Cırt bant iç tasarımı sayesinde tül güçlü şekilde tutunur.
6,50 TL Quickshop
    
tesa® Sineklik Standart Çırt Bantlı, Cam için,1.30m:1.50m, Beyaz
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Sineklik Standart Çırt Bantlı, Cam için,1.30m:1.50m, Beyaz

Kendinden yapışkanlı cırt bant sayesinde kolayca monte edilebilir.130cm*150cm ebatlarındadır.Beyaz renktedir. Herhangi bir boyut için kolay ve muntazam bir şekilde kesilebilir. Pencerelerinizi sorunsuz bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. 30 ˚C sıcaklıkta yıkanabilir.
11,95 TL
tesa® Sineklik Standart Çırt Bantlı, Cam için,1.30m:1.50m, Siyah
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

tesa® Sineklik Standart Çırt Bantlı, Cam için,1.30m:1.50m, Siyah

Kendinden yapışkanlı cırt bant sayesinde kolayca monte edilebilir. 130cm*150cm ebatlarındadır. Siyah renktedir. Herhangi bir boyut için kolay ve muntazam bir şekilde kesilebilir. Pencerelerinizi sorunsuz bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. 30 ˚C sıcaklıkta yıkanabilir.
11,95 TL

tesa® Sineklik Standart Çırt Bantlı, Kapı için, 2 x 0.65m:2.20m, Beyaz

Kendinden yapışkanlı cırt bant sayesinde kolayca monte edilebilir.2 adettir, 0,65m*2,20m ebatlarındadır.Beyaz renktedir. Herhangi bir boyut için kolay ve muntazam bir şekilde kesilebilir. Pencerelerinizi sorunsuz bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. 30 ˚C sıcaklıkta yıkanabilir.
19,95 TL Quickshop

tesa® Sineklik Standart Çırt Bantlı, Kapı için, 2 x 0.65m:2.20m, Siyah

Kendinden yapışkanlı cırt bant sayesinde kolayca monte edilebilir.2 adettir, 0,65m*2,20m ebatlarındadır.Siyah renktedir. Herhangi bir boyut için kolay ve muntazam bir şekilde kesilebilir. Pencerelerinizi sorunsuz bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. 30 ˚C sıcaklıkta yıkanabilir.
19,95 TL Quickshop

İletişim Bilgileri

Satın almış olduğunuz Tesa ürünü ile ilgili bir sorunuz olması veya/sorun yaşamanız durumunda aşağıdaki adresten iletişime geçebilirsiniz.

  • İstanbul
    tesa Bant San. ve Tic. A.Ş. Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 Nida Kule Göztepe K:4 34732 Kadıköy
    Telefon no: +90 216 5789000