Schließen
Termometreli Yemek Kaşığı
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Termometreli Yemek Kaşığı

79,95 TL -40% - 32,00 TL Kazançlı ürün
47,95 TL
 • Durum: Tükenmiştir
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Kaliteli, esnek silikon başlıklı; karıştırma kaşığı ya da spatula olarak kullanılabilir
 • Karıştırma sırasında hassas gıdaların ısısını ölçer: Örneğin sıvı çikolata, reçel veya bebek püresi için ideal
 • Kızartma termometresi olarak da kullanılabilir; içerisine yerleştirin ve sonucu okuyun
 • Hedef ısıya ulaşınca akustik alarm çalar
 • 0 ve +250°C arası ısı göstergeli; °C ve °F seçenekli
 • Paslanmaz çelik ölçüm çubuklu; yerleştirme derecesi yaklaşık 10 cm
 • Sapındaki LC ekran güncel ve hedef ısıyı gösterir; boyut yaklaşık 4x1,5 cm
 • Askı delikli

Termometreli Yemek Kaşığı

Ürün numarası: 346271

Yemek yaparken sizinle birlikte düşünen bir kaşık: Askı delikli, termometreli yemek kaşığı, hem karıştırma kaşığı, hem de spatula olarak kullanılmasını sağlayan kaliteli, esnek silikon başlıklıdır. Yemek kaşığının özelliği karıştırma sırasında ısıyı ölçen entegre termometredir; bu sayede bebek püresi, reçel veya sıvı çikolata gibi hassas gıdalar tam tarife göre hazırlanabilir. LC ekranı güncel ve hedef ısıyı gösterir.

Kızartma termometresi olarak da kullanılabilir

Başlığı çıkarıp klasik bir kızartma termometresi olarak da kullanabilirsiniz; paslanmaz çelik ölçüm çubuğunu 10 cm’ye kadar etin içerisine yerleştirin ve normal şekilde pişirmeye devam edin. Hedef ısıya ulaşıldığında akustik sinyal verir. Isı göstergesi Celsius ve Fahrenheit seçeneklidir ve 0 ile +250°C arası ayarlanabilir.

Renk:

Bordo

Malzeme:

Plastik
Yemek kaşığı silikon

Ölçüler:

Toplam uzunluk yaklaşık 32 cm
GxYxD yaklaşık 32x5x2,5 cm

Aksesuar:

Kullanma kılavuzu dahil

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

346271

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.