Schließen
Teleskop
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Teleskop

  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Yurtiçi Kargo ile
  • Özel dürbünü daha yakın bir görüş sağlar 90°'lik zenit mercek rahat inceleme imkanı sunar

Teleskop

Sipariş numarası: 298240

Objektif ağzı 60 mm'dir: 50 mm ağızlı bir teleskopa oranla %30 daha fazla ışık alır. Örneğin ay kraterini detaylı olarak görmek için görüntüyü büyütür. Özel dürbünü daha yakın bir görüş sağlar. 90°'lik zenit mercek rahat inceleme imkanı sunar. Tripod ve kapsamlı aksesuarları dahildir.

  • Ayı, gezegenleri ve yıldızları gece izlemenize olanak sağlar Örneğin gündüz yapılan doğal seyirler için geri dönüş merceklidir Son derece hafiftir: Tripod dahil toplam ağırlık sadece 1,3 kg Tripod çıkartılabilir ve standart fotoğraf makineleri için de kullanılabilir, 1/4“ standart vidalıdır Optik yapısı: Fraunhofer mercek teleskopu, 2 mercekli akrımatik refraktör Optik Tüp: uzunluk 680 mm, çap 90 mm, kapağı dahildir Objektif çapı: 60 mm Görüntü genişliği/açılım ilişkisi: 700 mm/F 11,7 Teorik çözünürlük: 1,9“ Önerilen maksimum büyütme: 120 x Dürbün: 5 x 24 Alüminyum tripod: yüksekliği 67-120 cm arası ayarlanabilir Manuel Montajı kolaydır ve pratik saplıdır: sola/sağa ve yukarı/aşağı hareket edebilir

Detaylar

Renk:

Beyaz/siyah

Ağırlık:

Toplam ağırlık: yaklaşık 1,3 kg; Optik Tüp: yaklaşık 0,6 kg

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

298240

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.<br/><br/>Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.

Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.

Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.