Schließen
Telefon - Gözlük Tutacağı Hediye Seti
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Telefon - Gözlük Tutacağı Hediye Seti

54,90 TL 9,95 TL Kazançlı ürün
44,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
Araç için klipsli gözlük tutacağı ve akıllı telefon tutacağından oluşmaktadır.

Telefon - Gözlük Tutacağı Hediye Seti

Sipariş numarası: 491804

Klipsli Gözlük Tutucusu

Gözlüğünüzün daima elinizin altında ve güvende olmasını sağlar. Güneşliğe takmak içindir. Gözlüğü korumak için yumuşak süngerlidir. Kolay açılması için çıt-çıtlıdır. Yumuşak sünger dolgular kullanılmadığında gözlüğü korur.


Akıllı Telefon Tutucusu

Akıllı telefon tutucu ile ekranınız daima gözünüzün önünde olacak. 360° döner yuvarlak eklemi ile isteğe göre ayarlanabilir. Yatay ve dikey kullanılabilir.

Klipsli Gözlük Tutucusu

Renk:

Antrasit-siyah

Warnhinweis:

Araç kullanırken kullanmayınız, kaza tehlikesi

Akıllı Telefon Tutucusu

Renk:

Siyah

Ölçüler:

Yaklaşık 9 cm derinlik Yaklaşık 7 cm yükseklik

Aksesuar:

Kullanma kılavuzu dahil

Uyarılar:

Genişliği yaklaşık 5,5 – 8 cm olan standart akıllı telefonlar için uygun Akıllı telefon ürüne dahil değildir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

491804

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.