Tatlı Su İncili ve Zirkonyumlu Gümüş Küpe

149,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Çıkarılabilen inci uçlu
  • 2 farklı takma imkanı: inci uçla veya uçsuz

Tatlı Su İncili ve Zirkonyumlu Gümüş Küpe

Sipariş Numarası 388939
Tatlı su incili ve zirkonyumlu gümüş küpe sevilen ve rafine bir takıdır. Kalp şeklindeki küpe inci uçla veya uçsuz olarak takılabilir– kıyafetinize ve zevkinize uygun olarak.

Renk

Küpe gümüş rengi
İnciler beyaz
Taşlar saydam

Malzeme

925 ayar gümüş, rodine
İnciler tatlı su incisi
Taşlar zirkonyum

Ölçüler

Küpe her biri yak. 2 x 1 cm İnciler yuvarlak Ø her biri yak. 4 mm, damla şeklindekiler her biri yak. 5,5 x 7,5 cm
Ø taşlar her biri yak. 1–1,5 cm
Çivi uzunluğu her biri yak. 10 mm

Ağırlık

Yak. 3,5 g
Zirkon en güzel sentetik taşlardan biridir. Büyüleyici canlılığı (ışık yansımalarının renk spektrumu), doğal örneği olan elması bile aşar; sertliği (Mohs sertliği 8.5) neredeyse elmasınkine (Mohs sertliği 10) ulaşır ve her zaman kusursuzdur. Beyaz elmas için en iyi imitasyon olarak değerlendirilir, ancak birçok farklı ışıldayan renkte de üretilebilir. Parıldayan Zirkon son derece özel takıları rafine hale getirir.
Göllerde ve daha küçük nehirlerde yetiştirilen tatlı su kültür incileri, çok çeşitli şekilleri ve renkleri ile karakterize edilir. Parlaklıkları son derece güzeldir. Önceki çekirdeksiz yetiştirme işlemi nedeniyle yuvarlak ve büyük inciler nadir bulunurdu. İşlem sürekli olarak iyileştirildiği için, bugün nispeten daha yuvarlak ve büyük inciler de mevcuttur. Bunun yanı sıra, bu olağanüstü kültür incilerini son derece çekici ve benzersiz yapan, karakteristik olarak mükemmel olmayan yuvarlak şekilleri ve barok formlarıdır.
Gümüş tüm metallerin arasında en yüksek ışık yansıtma özelliğine sahip olan değerli bir metaldir, bu sayede büyüleyici parlaklıktaki beyaz ışıltısını kazanır. Saf gümüş çok yumuşak olduğundan, özelliklerini değiştirmek ve daha sert hale getirmek için diğer metallerle alaşım yapılır. Gerçek mücevherlerimiz için som gümüş kullanırız. 925 parça saf gümüşten ve 75 parça diğer metallerden, genellikle bakırdan, oluşur. Havadaki sülfür ile reaksiyon nedeniyle gümüş zamanla kararır. Gümüş takıların güzel parlak renklerini korumaları için hepsi rodyum, bir platin metal, veya altın ile kaplanır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

388939

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.