Schließen
Tarçınlı Yıldız Kurabiye Pişirme Seti
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Tarçınlı Yıldız Kurabiye Pişirme Seti

29,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kolay ve hızlı bir şekilde mükemmel tarçınlı yıldız kurabiye pişirme
  • 2 parça: Tarçınlı yıldız kurabiye hamuru için altlık ve örneğin kaplamasını kolay uygulamak için şablon matı
  • Kolay çıkarmak için esnek
  • Tarif kitapçığı dahil

Tarçınlı Yıldız Kurabiye Pişirme Seti

Sipariş numarası: 331810

Kolay ve hızlı bir şekilde mükemmel tarçınlı yıldız kurabiye pişirme

Tarçınlı yıldız kurabiyeler yılbaşı zamanının klasiklerindendir. Bu pişirme matı ile kurabiyeleriniz hem kolay hem de mükemmel bir şekilde pişecek. Yapım şekli: önce pişirme matını tarçınlı yıldız kurabiye hamuru ile doldurun, şablon matını üzerine koyun, kaplamayı üzerine dökün ve sürün, şablon matını çıkarın ve 24 adet tarçınlı yıldız kurabiyeyi pişirin.

2 parçalı tarçınlı yıldız kurabiye pişirme matı

Bu pişirme seti kurabiye hamuru için altlık ve örneğin kaplamasını kolay uygulamak için şablon matı
içermektedir. Silikon matlar esnektir ve bu sayede pişmiş kurabiyeler piştikten sonra kolayca çıkartılabilir. Kaliteli malzeme bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 230 °C’ye kadar ısıya dayanıklıdır. Lezzetli içerikli tarif kitapçığı dahildir.

Renk:

Altın rengi

Ölçüler:

Yaklaşık 21 x 31 cm

Aksesuar:

Tarif kitapçığı dahil

Daha fazla ürün bilgisi indirin

Zimtstern-Backform (PDF, 460 KB)

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

331810

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.