Swarovski® Kristalleriyle Süslenmiş Kolye

179,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 42 - 45 cm arası ayarlanabilir uzunluk

Swarovski® Kristalleriyle Süslenmiş Kolye

Sipariş Numarası 380010
Kısıtlanmış zarafet genellikle bizi en çok büyüleyen şeydir. Ve doğru mücevher parçasıyla, o kadar da zor değil. Kolye ucundaki ışıltılı Swarovski® kristalleriyle bu kolye, her kıyafete zarif bir vurgu katıyor ve zamansız stiliyle her duruma uyum sağlıyor. Kolye uzunluğu, ihtiyaçlarınıza veya tercihlerinize bağlı olarak 42 ila 45 santimetre arasında da değiştirilebilir.

Renk

Zincir ve kolye gümüş renkli, taşlar şeffaf

Malzeme

Pirinç, rodyum kaplama
Taşlar Swarovski® kristalleri

Boyutlar

Zincir uzunluğu yakl. 45 cm, ara deliği yakl. 42 cm
Ø kolye yaklaşık. 7 mm
Ø taşlar her biri yakl. 1,7 mm
Swarovski® Kristali muhteşem ışıltısı ve yüksek parlaklığı ile büyüler. Mükemmel kesim sayesinde ışığı her yüzeyden yansıtır ve parıltısı ile ışıltılı bir ihtişam kazanır! "Swarovski® kristalleriyle rafine edilmiştir" işaretine dikkat ettiğinizde, son derece kaliteli bir ürüne sahip olursunuz. Swarovski®, Swarovski AG'nin tescilli bir ticari markasıdır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

380010

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.