Swarovski® Kristalleriyle Süslenmiş Kolye

99,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 2 takma seçeneği: Süs plakası geriye katlanabilir
  • Yaklaşık uzunluk olarak ayarlanabilir. 42 ila 45 cm
  • Ultra ince taşlarla süslü

Swarovski® Kristalleriyle Süslenmiş Kolye

Sipariş Numarası 379224
Işıltılı mücevher parçası: Bu gümüş renkli kolye, onu parıldayan bir göz alıcı yapan kaliteli Swarovski® kristalleriyle süslenmiştir. Işıltılı kolye ucu ile telkari süsleme plakasının etkileşimi de kolyeden iki görünüm oluşturulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, süsleme plakasını kristal çivili plakanın arkasına katlayarak kullanmak çok kolaydır.

Ekstra ışıltı için ultra ince taşlar

Kristal plaka, özel kesimleri sayesinde olağanüstü bir ışıltı sağlayan Ultra Fine Rocks ile sağlanır. Hassas ve uzunluğu ayarlanabilen kolye ile birlikte bu asil parlaklık, mücevheri özellikle güzel bir aksesuar haline getiriyor.

Renk

Zincir ve süs tabağı gümüş
Antrasit ara parça

Malzeme

Pirinç, rodyum kaplama
Swarovski® Ultra İnce Kayalar ek parçası

Boyutlar

Zincir uzunluğu yakl. 45 cm, ara deliği yakl. 42 cm
Ø kolye yaklaşık. 18 mm
Swarovski® Crystal Fine Rocks mükemmel parlaklıklığı ile herkesi büyüler. Eşsiz, gösterişli görünümü her mücevher parçasına özel bir ışıltı verir. Swarovski kristallerinin bireysel kompozisyonu ve ışık oyunları, yarı şeffaf sanat eserlerinin her zaman büyüleyici biçimde farklı ışıklar yaymasını sağlar. "Swarovski® kristalleriyle üretilmiştir" ifadesine dikkat ettiğiniz zaman, değerli kristallerin en yüksek kalitesinde olduklarına ikna olursunuz.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

379224

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.