Sütyen Aksesuar Seti

89,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Optimum uyum ve mükemmel uyum için küçük yardımcılar
  • Göğüs ölçüsüne optimum uyum için 3 sutyen uzantısı - çift kancalı sutyenler için uygun
  • Kayışları bağlamak için şeffaf klips - kaymaz, aynı zamanda atletlerin altında da idealdir
  • Giysiyi iyi bir şekilde tutmak için 10 şeffaf çift taraflı yapışkan şerit, örn. derin kesikler için - kalıntı bırakmadan çıkarılabilir
  • Ekstra uzun tutturma bandı - derin sırt oyukları için ideal

Sütyen Aksesuar Seti

Sipariş Numarası 372051
Kusursuz kullanım rahatlığı için ince ayar: Sütyen hemen gerektiği gibi uymuyorsa, bu sütyen aksesuar seti yardımcı olabilir. 16 parçadan oluşan her sutyen, kendini iyi hissettiren bir iç çamaşırı haline gelir ve mükemmel uyumun yanı sıra optimum uyum sağlar.

Herhangi bir kalıntı bırakmadan çıkarılabilen on yapışkan şerit ile

Çift kancalı üç sutyen uzantısı, iç çamaşırın göğüs boyutuna uyarlanmasını sağlar, on şeffaf, çift taraflı yapışkan şerit, giysilerin güvenli bir şekilde tutulmasını sağlar ve şeffaf klips gerekirse kayışları bağlar - böylece hiçbir şey kaymaz ve kaybolmaz. sizi rahatsız ediyor, örneğin Tank görünümü. Buna ek olarak, set, derin kesimli her elbise için ekstra uzun bir bağlama kayışı ve askısız üst kıyafetler için iki şeffaf kayış içerir.

Renk

Uzatma kilitleri 1x bej, 1x beyaz, 1x siyah. Bant altı büyütme beyaz
Sutyen askıları, yarışçı sırtı klipsi ve sutyen askıları şeffaftır

Boyutlar

Genişlik yarışçı sırt klipsi yakl. 12-18 mm
Moda bant uzunluğu yakl. 10 cm, genişlik yakl. 1 cm
Uzatma kilitleri yakl. her biri 1.5 cm
Alt bant uzantılarının uzunluğu her biri yakl. 50 cm
Sutyen askısı uzunluğu yakl. 36 cm, genişlik yakl. 1 cm

İçindekiler / aksesuarlar

1 yarışçı sırt klipsi, 10 çift taraflı moda bant, yapışkan şeritler, 3 uzatma tutturucu, 2 parçalı alt bant uzantısı, 2 sütyen askısı dahil

Uyarı notları

Yapışkan şeritler cilde yapışmamalıdır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

372051

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.