Sürgülü Kapılı Yarı Açık Raf

1.699,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • En sevilen İskandinav koleksiyonumuzdan bir parça
  • Ön kısmında net, kuzeyli tasarım
  • Ahşap rengi gövdesi ile doğal ve sıcak görünüm
  • MADE IN GERMANY

Sürgülü Kapılı Yarı Açık Raf

Sipariş Numarası 384570
En sevilen İskandinav koleksiyonumuzdaki mobilyalar net ve kuzeyli tasarımları ile aydınlık ve canlı bir havaya sahiptir ve detayları ile sizi etkiler. Tıpkı bu yarı açık raf gibi.

Sürgülü kapılar
Rafta toplam 8 adet geniş raf bulunur ve göz yüksekliği klasörler için idealdir. Sürgülü 4 adet kapısı ile gönlünüze göre istediğiniz kısım açık, istediğiniz kısım kapalı kalabilir.

Yüksek kaliteli işçilik
Uzun ömürlü mobilya Almanya'da üretilmiştir ve işçiliği özenli ve yüksek kalitelidir. Alt iskelet ve ayaklar masif kayın ağacındandır ve plastik yan kenarları darbelere ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Ahşap rengi gövdesi doğal ve sıcak bir görünüm sunar.

Renk

Gövde meşe rengi
Ön kısım ve alt iskelet mat beyaz

Malzeme

Gövde ve ön kısım melamin kaplama ahşap plaka
Alt iskelet ve ayaklar masif kayın ağacı

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 86 x 160 x 41 cm

İçerik/Aksesuar

Duvara sabitleme ekipmanı, zemin koruyucu keçe, montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Taşıma Kuvveti

Örtülebilen plaka maks. 20 kg
Alt zemin maks. 35 kg
Raf gözleri her biri maks. 8 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 2 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384570

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.