Suni Deri Kılıflı Vintage Bluetooth® Hoparlör

649,95TL
KDV dahildir
 • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo

Suni Deri Kılıflı Vintage Bluetooth® Hoparlör

Sipariş Numarası 602023
 • Asil tasarım ve olağanüstü ses
 • Saklama alanı olarak da kullanılabilen açılabilir suni deri koruma kılıfı
 • Güvenli dinleme ve düşük enerji tüketimi için Bluetooth®-Standard 5.0
 • 2x 5 Watt performans
 • 2 passive Subwoofer für starke Bässe
 • 8 saate kadar müzik çalmak için entegre 2.500-mAh batarya
 • USB-C şarj kablosu dahil
 • Akıllı telefondan, tabletten, laptoptan vb. akış sağlamak için ideal

Renk

Kahverengi

Malzeme

Kılıf %100 poliüretan
Gövde plastik

Ölçüler

Uzunluk yaklaşık 21 cm
Çap yaklaşık 8 cm

İçerik/Aksesuar

Koruma kılıfı, mikro-USB kablo ve kullanma kılavuzu dahildir

Güç

2x 5 Watt
5 V
2.500 mAh

Pil/Akü Çalışma Süresi

Tam dolu batarya ile %60 ses şiddetinde çalışma süresi yaklaşık 8 sa.

Teknik Detaylar

10 m'ye kadar Bluetooth® alımı
Derin deşarj koruması
Lityum iyon pillerin avantajları, hafıza efekti yaratmaması ve tamamen boşalmamış pillerin de şarj edilebilmesidir. Daha önceki konvansiyonel pil teknolojilerinde bu durum söz konusu değildi ve tam olarak şarj edilmemiş bir pilin şarj edilmesi, kapasite kaybına neden olurdu. Lityum iyon piller sabit bir pil kapasitesini garanti eder.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.
tec219
The Bluetooth® word mark and logos are registered trademarks owned by Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Tchibo GmbH is under license.

Ürün numarası:

602023

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.