Spor Atma Diski

99,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Çok iyi uçuş özelliklerine sahip hafif disk
  • Suda oynamak için de uygundur - tuzlu suya dayanıklı
  • Kaymaz tekstilden yapılmıştır

Spor Atma Diski

Sipariş Numarası 390360
İster plaja geziye, ister bisiklet turuna veya sadece bahçeye gidiyor olun: Bu hafif spor fırlatma diski gerçekten harika bir oyun arkadaşıdır. Disk, denize gittiğinizde de orada, çünkü tuzlu suya dayanıklı ve bu nedenle suda oynamaya da uygun. Ve kaymaz kumaşı ve çok iyi uçuş özellikleri sayesinde yakalamak ve fırlatmak her yaşta eğlencelidir.

Renk

Çizgili mavi

Malzeme

%100 etilen vinil asetat köpük
Örtü kumaşı %100 polyester (neopren)
%100 polyester borular

Boyutlar

Yaklaşık 1 cm yükseklik
Ø yaklaşık 27,5 cm

Ağırlık

yaklaşık 60g

Kullanım için talimatlar

Tuzlu suya dayanıklı
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

390360

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.