Schließen
Sokak Hokeyi Seti
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Sokak Hokeyi Seti

179,95 TL -50% - 90,00 TL İndirim
89,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Teslimat: Kargo ile
Asılabilir golduvarı ve 5 kurşun deliği ile.

Sokak Hokeyi Seti

Sipariş Numarası: 328080

Spor yapmanın hırsını eğlence ile birleştiren sokak hokeyi ile yeteneklerinize meydan okuyun! Bu set ile birçok atış tekniğizi deneyebilirsiniz.Bu hokey setinde 1 adet kale 5 adet mermi ,2 adet sopa , 1 adet puck ve 1 adet top bulabilirsiniz.

Renk:

lacivert-siyah

Malzeme:

toz yapılmış çerçeve kaplı Kale ve naylon saklama çantası

Ölçümler

150 x 110 x 60 cm disk yaklaşık 7 cm top 7,5 cm yarasa uzunluğu yaklaşık 79 cm

Aksesuarlar

dahil. kullanım kılavuzu

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

328080

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.