Softshell Mont

129,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Elastik yüzey malzeme sayesinde son derece rahat ve optimum hareket özgürlüğü sağlar
  • Normal kesimli

Softshell Mont

Sipariş Numarası 318623
Rüzgar ve serin havalar için mükemmeldir. Clima Protection sistemi sayesinde havadardır, rüzgar ve su geçirmez.

Fonksiyonel ekstralar

Elastik yüzey malzeme sayesinde son derece rahattır ve optimum hareket özgürlüğü sağlar. Çevre dostu ecorepel® yalıtımı sayesinde kiri yüzey malzemeden atar. Yağmur yağdığında; dış yüzeyi 3.000 mm’ye kadar su basıncına dayanıklıdır.

Fonksiyonel detaylar

Genişliği ayarlanabilir kapüşonlu. Boyun korumalı kapalı fermuarlı. Hafif uzun sırt kısımlıdır. 2 adet fermuarlı cebi vardır. Dirsek kısımları hareket özgürlüğü sağlar. Bilek kısmı genişliği ayarlamak için cırt cırtlı.

Renk:

Siyah

Kesim

Vücuda yapışmıyor

Ölçüler:

Toplam uzunluk yaklaşık 67 cm
%100 polyester; Laminatı: %100 poliüretan
Astar %100 polyester
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Yıkama
Maksimum 30°C'de narin yıkama
Yıkama
Maksimum 60°C'de normal yıkama
Su basıncı ne kadar fazlaysa suya karşı dayanıklılık da o kadar artar. Basınç değeri ne kadar fazlaysa, malzeme içeri nemin girmesini o ölçüde engeller. Birçok Tchibo ürünü su geçirmezdir ve bu konuda Avrupa normlarına uyarlar. Ayrıca dikişler kapalıdır ve böylece ıslaklığa karşı maksimum önlem alınır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

318623

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.