Snowboard Montu

59,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Yüzey malzemesi dayanıklıdır ve balık sırtı desenlidir Dolgusu sıcak tutar Normal kesimlidir ve hafif bele oturur

Snowboard Montu

Sipariş Numarası 296264
Yüzey malzemesi dayanıklı snowboard montu su ve rüzgar geçirmez. Çevre dostu ecorepel® malzeme ile kir tutmaz. Sıcak tutan dolgulu ve saten astarlıdır.

Kesim

Vücuda yapışmıyor
  • Polar çene korumalı kapalı çift yönlü fermuarlıdır ** Cırt-cırtlı ve çıt-çıtlı rüzgar korumalıdır ** Kol altı havalandırma deliklidir ** Kablo delikli fermuarlı göğüs ceplidir ** 2 adet süs kapaklı fermuarlı ceplidir ** Sol kolu kayak ehliyeti ceplidir ** 1 adet fermuarlı cep telefonu ceplidir ** 1 adet temizleme bezli gözlük ceplidir ** Beli durduruculu bağcıklıdır
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
Yıkama
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama

Ürün numarası:

296264

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.