Schließen

Smoothie Makinesi

199,95 TL
  • Durum: Stokta
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kalite: Tchibo Kalite Güvencesi
  • 3 adet karıştırma kabı, 2 kutu ile gidon kapaklı: Kapasite 1x yaklaşık. Yaklaşık 300 ve 2x yaklaşık. 590 ml; Ayrıca buz kırmak için de uygundur; Güç 250 watt - 20.000 devir / dak. ; Çalkalayıcı ölçekleme ile; Kapanabilir içme ağzı ve emniyet kapatması ile devam eden kapak; Çalkalayıcı, hareketli kapak ve bulaşık makinelerine uygun karıştırma kabı; Kaymaz ayaklar ve kablo zeminde geri sarılır; Kısa süreli ekstra güç için darbe fonksiyonu; 8 parça
Adet :

Smoothie Makinesi

Ürün numarası: 358785

Lezzet çeşitliliği, smootie makineleri ile yüksektir - ve bu smootie makinesi ile hemen hemen sonsuz çeşitte aroma üretebilirsiniz. Her çeşit meyve ve sebze, bu mutfak aleti ile akla gelebilecek her tarifte bir düğmeye dokunarak olağanüstü taze bir vitamin sallamasına dönüşebilir. Hareket halindeyken yaratıcılığınızı tadabileceğiniz gibi, üç çalkalayıcı bardak bir içme ağzı ve bir emniyet kapağı ile donatılmış gitmeli kapaklarla kapatılır.

Kolay kullanım

Blender, içeriği dakika başına yaklaşık 20.000 devirde arındırır ve bu nedenle de buz ekstraksiyonu için uygundur. Ve daha sıkı bir şeyle karşılaştığında, darbe işleviyle kısa süreli ekstra bir güç katın. Çalkalayıcı bardakları ölçeklenir ve bulaşık makinesinde tıpkı kapaklar ve karıştırma kabı gibi temizlenebilir. Kaymaz ayaklar sağlam bir temel sağlar ve kablo zeminde bir sargı ile uzunluğu ayarlanabilir.

Renk

Beyaz-mavi

Malzeme:

Plastik

Boyutlar:

Taban yüksekliği yaklaşık 15 cm, Ø üst yaklaşık 9.5 cm, Ø alt yaklaşık 12, 5 cm Küçük bardak ile kapak Yükseklik yakl. 15 cm, Ø yaklaşık. 8 cm Kapaklı büyük bardak Yaklaşık yükseklik 23.5 cm, Ø her yaklaşık. 8 cm

Dolum miktarı:

Küçük bardak yakl. 300 ml Büyük fincan yaklaşık 590 ml

Güç

250 watt 20.000 d / dak Aksesuarlar === Incl. kullanım kılavuzu

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

358785

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.