Schließen

Siyah Kar Maskesi

59,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Dar oturma- bisiklet, kayak veya snowboard kaskının altında kullanım için ideal
  • Yumuşak kumaş, sıcak tutan ve kabarık iç kısımlı
  • Antipilling kaplaması iplik düğümlerinin oluşmasını engeller
  • Ekstra yassı dikişler

Siyah Kar Maskesi

Sipariş Numarası 380229
Rüzgar istediği kadar essin– bu kar maskesi ile çocuklar her rüzgara hazır. Yumuşak ve kabarık iç yüzeyi, kafayı, kulakları, boynu ve enseyi sıcak tutar. Dar olduğu ve yassı dikişli olduğu için bisiklet, kayak veya snowboard kaskının altında kullanılabilir. Ayrıca düğümlenme olmaz: Antipilling donanımı ile hep yumuşak kalır.

Renk

Siyah

Malzeme

%100 Polyester
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

380229

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.