Şişe Taşıyıcı

149,95TL -% 10
134,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Optimum soğutma için soğuk yalıtımlı folyo ile
  • Sağlam yıkanmış kağıttan yapılmış dış malzeme
  • Pratik bir tutamak ile
  • 1 litreye kadar standart şişeler için uygundur

Şişe Taşıyıcı

Sipariş Numarası 394810
Bu şişe taşıyıcı ile yanınızda getirdiğiniz içecekler hareket halindeyken hoş bir şekilde serin kalır. Soğuk yalıtımlı film, optimum soğutma sağlarken, tutamak sayesinde kasanın taşınması kolaydır. Dış malzeme sağlam yıkanmış kağıttan yapılmıştır. Bu sadece rahat ve doğal görünmekle kalmaz, aynı zamanda kullanımla değişir ve zaman içinde karakteristik »kullanılmış görünüm« kazanır.

Renk

Açık kahverengi

Malzeme

Dış malzeme FSC® sertifikalı kağıt
Astar köpüğü %100 polietilen, film %100 polietilen tereftalat

Boyutlar

Yükseklik yakl. 27 cm
Ø yakl. 10 cm

Yükleme kapasitesi

Yaklaşık. 6 kg
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394810

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.