Eine Frau hält die Kaffeekirschen der Rarität Veloso Brasil in ihren Händen

YENİ: Brezilya'dan gelen Rarität - Sınırlı Üretim

Çok özel anlar için sıradışı kahvemizi deneyin- Raritat ailesinin bir ürünü olan »Veloso Brasil« fındık dokunuşlu yumuşak kahve lezzeti sunar. Her fincanla eşsiz bir zevk yaşayın.

Sizin için özel kahvelerimiz

 
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • YENİ: Privat Kaffee Rarität »Veloso Brasil« Çekirdek Kahve
Hafif fındık notalı kadifemsi ve yumuşak
Yoğunluk:26
64,95TL
TL/kg 129,90
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • YENİ: Grand Classé Caffè Crema »Veloso Brasil« – 10 kapsül kahve
hafif fındık dokunuşlu yumuşak aromalı filtre kahve
Yoğunluk:46
24,95TL
TL/100g 33,27

SAVANADA YAŞAM, EN İYİ ÇEKİRDEKLER VE BREZİLYA TUTKUSU

Yeni Rarität kahvemizin anlamı "Kökene Dönüş"tür: Brezilya'ya hoş geldiniz! Olağanüstü Arabica çekirdeklerinin vatanı olan bu yer, "Veloso Brasil" kahvemizin evidir. Çok sayıda nehrin ve büyüleyici şelalelerin arasında, Minas Gerais'in eyaletinde Santa Cecíliaim Cerradodes çiftliği bulunur. Neredeyse 200 yıldır değerli kahve kirazları çevresindeki tarlalarda yetişir ve bugün, Veloso ailesi tarafından sevgiyle ve nesiller boyu aktarılan uzmanlıkları ile hazırlanır.
Kaffeekirschen in der Trocknung
Ein Mann breitet die Kaffeekirschen zur Trocknung aus.

UZUN SÜREN KEYİF İÇİN UZUN YILLARA DAYANAN İŞ BİRLİĞİ

Bir kaynaktan gelen en iyi kahve kalitesi – her aile üyesi bu söyleme göre yaşar ve hareket eder. Şubat 2011'den beri, Tchibo Pedro Humberto Veloso'nın çiftliği ile birlikte tutkuyla çalışır. Birlikte, sadece kendimizi iyi kahveden taviz vermemeye adamakla kalmayız, aynı zamanda insanlar ve çevre için iyi olan sürdürülebilir yöntemlere de özellikle önem veririz. Yerli bitki türleriyle yapılan ağaçlandırmaya ek olarak, çiftlik işçilerine yapılan sosyal yardımı da içermektedir. Birinci sınıf Arabica çekirdeklerine gösterilen bu heves ve özveriyle, sonuç oldukça lezzetli olabilir: Yeni çeşidimiz "Veloso Brasil" çekirdek halinde filtre kahve ve Cafissimo'dan Grand Classé Caffè Crema olarak bulunabilir. Bununla birlikte farklı kavurma şekilleri, aromatik karakteri ve hafif fındık notaları Brezilya'nın kalbinden gelen eşsiz kahve anları sunar.

Rainforest Aliance (DOĞA DOSTU)

Alışveriş yaparken Rainforest Alliance'ın yeşil kurbağasını mutlaka fark etmişsinizdir, ancak aslında bu ne anlama gelir? Rainforest Alliance,hayvan ve bitki dünyası gibi hassas ekosistemleri korumayı ve sürdürülebilir arazi yönetimini teşvik etmeyi taahhüt eder. Buna kahve çiftçileri ve aileleri için yeterli yaşam ve çalışma koşulları da dahildir. Yeşil kurbağalı kahve ürünlerimiz ekolojik ve sosyal açıdan kabul edilebilir şekilde üretilir. Bu %100 sertifikalı kahve gibi sürdürülebilir „DOĞA DOSTU" ürünler sayesinde hem başka insanlar ve çevre hem de kendiniz için iyilik yapmış olursunuz. Bize katılın ve daha sorumluluk sahibi bir dünyanın parçası olun! Daha fazla bilgi için: www.tchibo.com.tr/doga-dostu
Rainforest Aliance (DOĞA DOSTU)