Schließen
Silk’n Mikro Cilt Bakımı Aleti
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Silk’n Mikro Cilt Bakımı Aleti

349,95 TL
 • Durum: Tükenmiştir
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Cildin yapısını ve esnekliğini iyileştirir
 • Mikro kazıma teknolojili profesyonel elmas peeling
 • Ciltteki eşitsizlikleri ve sivilce izlerini hafifletir
 • 2 vakum kademesi: Düşük kademe hassas, ince cilt için yüksek kademe takip tedavisi veya biraz daha kalın cilt için
 • Farklı kullanımlar için 2 farklı uygulama başlığı: Kalın peeling için ve ince hassas çalışmak ve genel tedavi için
 • Görünür şekilde daha canlı ve genç görünen cilt için
 • Hasarlı deri hücrelerini uzaklaştırır
 • Evde kolay kullanım için ideal
 • Tchibo müşterilerine özel saklama torbalı
 • 30 adet filtre parçası, 3 ek lastik uç ve AC adaptör kablosu dahildir

Silk’n Mikro Cilt Bakımı Aleti

Sipariş numarası: 350784

Büyük etki alanlı küçük alet: Mikro cilt kazıma teknolojili profesyonel elmas peeling işlemi için Silk’n mikro cilt bakımı aleti, cildin yapısını ve esnekliğini iyileştirir. Pratik alet ev kullanımı için idealdir; görünür şekilde daha canlı ve genç görünen bir cilt sağlar ve cilt dokusunda başka pozitif etkileri de bulunur:

 • Ciltteki eşitsizlikleri ve sivilce izlerini hafifletir
 • Yaşlılık izlerini ve ince çizgileri azaltır
 • Hasarlı deri hücrelerini uzaklaştırır


Kişiye özel güzellik uygulaması için 2 vakum kademesi ve 2 farklı uygulama başlığı

Cihaz hassas, ince cilt için düşük vakum kademesine sahiptir ve yüksek vakum kademesi sonraki tedaviler ya da daha kalın cilt içindir. İki farklı uygulama başlığı farklı kullanımlar için teslimata dahildir: Kalın peeling, ince hassas çalışmak ve genel tedavi için.

Tchibo müşterilerine özel saklama torbalı

Silk’n mikro cilt bakımı aleti sadece Tchibo müşterilerine özel olarak pratik saklama torbası ile birlikte gönderilir. 30 adet filtre parçası, 3 ek lastik uç ve AC adaptör kablosu da donanıma dahildir.

Renk:

Beyaz

Ölçüler:

Uzunluk yaklaşık 22 cm
Çap yaklaşık 4 cm

Akseusar:

30 adet filtre parçası, 3 ek lastik uç, AC adaptör kablosu, saklama torbası ve kullanma kılavuzu dahildir

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Garanti

Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

350784

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.<br/><br/>Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.

Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.

Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.