Schließen
Sıcak Hava Fırını ve Fritözü
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Sıcak Hava Fırını ve Fritözü

599,95 TL
 • Durum: Tükenmiştir
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Az yağlı kızartma, ızgara ya da pişirme için ideal
 • Standart fritözlere oranla daha az yağ harcar ve daha az koku üretir
 • Akıllı sıcak hava fırını, ızgara ve fritöz kombinasyonu
 • 60 dakikalık zamanlayıcılı
 • Ek parçalar çıkarılabilir, yapışmaz kaplamalı ve bulaşık makinesinde yıkanabilir
 • Isı alanı maksimum 200°C
 • Cool-Touch yüzeyli
 • Tarif kitapçığı dahil
 • Ayarlanabilir ısı ve zaman
 • Pişirme süresi sona erdiğinde sinyal verir ve otomatik olarak kapanır

Sıcak Hava Fırını ve Fritözü

Ürün numarası: 349099

Kompakt mutfak aleti akıllı sıcak hava fırını, ızgara ve fritöz kombinasyonudur. Sıcak hava fritözü, standart fritözlere oranla daha az yağ harcar ve buna rağmen çıtır çıtır sonuçlar verir. Cool-Touch yüzeyi isminin hakkını verir ve koku oluşumu oldukça düşüktür.

Fonksiyonel detaylar

 • Sıcak hava ile az yağlı kızartma, ızgara ya da pişirme
 • Ek parçalar çıkarılabilir, yapışmaz kaplamalı ve bulaşık makinesinde yıkanabilir
 • Isı alanı maksimum 200°C
 • Isısı ve süresi 60 dakikaya kadar ayarlanabilir
 • Pişirme süresi sona erdiğinde sinyal verir ve otomatik olarak kapanır

Renk:

Siyah

Malzeme:

Plastik

Ölçüler:

GxYxD yaklaşık 35x40x30 cm
Kablo uzunluğu yaklaşık 70 cm

Ağırlık:

Yaklaşık 4,9 kg

Dolum kapasitesi:

Yaklaşık 4 l

Elektrik gücü:

1.500 W

Aksesuar:

Tarif kitapçığı, kullanma kılavuzu ve silikon ayaklar dahil

Daha fazla ürün bilgisi indirin

Airfryer v1.QXP (PDF, 1 MB)

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Garanti

Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

349099

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.